Trautwein Hydroxeur hidromasažinės procedūrų vonios

Trautwein Hydroxeur hidromasažinės procedūrų vonios

Trautwein Hydroxeur hidromasažinės procedūrų vonios

Sveikatingumo ir SPA paslaugų centrai per pastaruosius metus patyrė reikšmingų pokyčių, o SPA mėgėjai tampa vis labiau išmanantys ir reikalaujantis daugiau. Siūlyti SPA procedūras, kurias patys klientai gali lengvai atkartoti namuose, jau nebepakanka. Vietoj to, svečiai tikisi unikalių ir aukštos kokybės procedūrų, kurie suteikia staigų efektą. 

Trautwein Hydroxeur masažinės vonios

Trautwein GmbH tiekėjas gamina aukščiausios kokybės hidromasažines procedūrų vonias, hidromasažines vonias, procedūrų masažo stalus ir SPA įranga, kurią galite rasti wellness, SPA paslaugų, sveikatingumo ir fizioterapijos centruose, viešbučiuose ar net privačiuose namuose. Vienas iš jų populiariausių produktų yra „Hydroxeur“ povandeninio masažo vonios.

Trautwein GmbH pristatydamas masažo vonias „Hydroxeur“ pakeitė SPA paslaugų centrų mąstymą, suteikdami svečiams unikalią ir labai efektyvią procedūros patirtį. Išskirtinė „Hydroxeur“ vonios įranga purškia orą tiesiai į vandenį ir sukuria mikrosmulkius burbuliukus, kurie vandenyje išbūna kelias minutes. Tai sustiprina hidroterapijos poveikį, suteikiant svečiams deguonies prisotintą povandeninį masažą, kuris yra panašus į patyrusių terapeutų veiksmingumą, bet daug efektyvesnis.

Trautwein Hydroxeur masažinės vonios

„Hydroxeur“ vonia turi iki 290 ergonomiškai išdėstytų vandens ir oro purkštukų, kurie suteikia lyg vibruojančio slėgio ar limfodrenažo masažą nuo pėdų iki galvos. Rezultatas – aukščiausios klasės povandeninis masažas, kuris skatina:

  • kraujotaką ir limfos tekėjimą,
  • atpalaiduoja raumenis ir mažina įtampą,
  • mažina reumatoidinį artritą,
  • stangrina odą ir jungiamąjį audinį,
  • skatina lieknėjimą.

Tai idealus variantas SPA centrams, kurie gali pasiūlyti aukštos kokybės procedūras nereikalaujant papildomo personalo ar personalo procedūrų patalpose. Kadangi personalo sąnaudos sudaro didelę verslo išlaidų dalį, balansas užtikrina pelningumą. Be to, „Hydroxeur” vonios suteikia galimybę pasiūlyti aparatines procedūras, net kai bendradarbio nėra. Bei svarbu atkreipti dėmesį į „Hydroxeur“ vonios optimalią higieną. Visus oro ir vandens srovių kanalus, po kiekvieno maudymosi galima greitai išvalyti ir dezinfekuoti. Taip užtikrinama kruopšti švara ir higiena, atitinkanti griežčiausias higienos normas.

Trautwein Hydroxeur masažinės vonios

„Hydroxeur“ masažinės vonios pranoksta įprastas masažines vonias. Masažinėse voniose oro burbuliukai tiesiog sklandžiai praeina per odą, o „Hydroxeur“ vonios sukuria masažą deguonimi praturtintu vandeniu, kuris suteikia lyg šampano efektą. Be to, atsiranda aerozolis, skatinantis inhaliacinę terapiją ir suteikiantis daugiau naudos svečiams.

Kartu su „Hydroxeur“ vonios įranga (hidromasažinės procedūrų vonios) galite pasiūlyti įvairias atpalaiduojančias hidroterapijos procedūras:

  •  įskaitant povandeninį masažą,
  • talaso (anl. Thalasso) jūrų gėrybių terapijas,
  • jūros vandens ir mineralinio vandens vonias,
  • relaksacines ir aromaterapines vonias
  • bei anticeliulitinį masažą.

Priklauso nuo temperatūros ir naudojamų priedų, masažo vonia gali turėti maitinamąjį, raminamąjį, detoksikuojantį ar stimuliuojantį poveikį. „Hydroxeur“ vonios procedūros yra pritaikytos individualiai, kad atitiktų svečių poreikius bei galima integruoti švelnų kūno pilingą ir šveitimą.

Trautwein Hydroxeur masažinės vonios

SPA paslaugų centrų procedūrų meniu pavyzdžiai yra dumblių-jūros druskos vonios, aksomo ir šilko kūno procedūros, karališkojo šampano vonios, atsipalaidavimo ir atsigavimo procedūros su įvairiais aromatais. Kiekviena procedūra trunka apie 20 minučių ir galima pasiūlyti papildomų paslaugų, tokių kaip arbata ar šampanas. 

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Hydroxeur“ hidromasažinės procedūros vonios SPA įranga suteikia svečiams unikalią ir labai veiksmingą procedūros patirtį, kuri atitinka aukštos kokybės procedūrų poreikius. „Hydroxeur“ vonios įranga, optimali higiena ir daugybė jų teikiamų privalumų daro SPA centrus unikaliais. „Hydroxeur“ vonios siūlo SPA paslaugų verslui galimybę sukurti papildomą apyvartą, prailginti svečių SPA laiką, subalansuoti personalo reikalaujančias procedūras kartu su mažiau personalo reikalaujančias procedūras, užtikrinant pelningumą.

Plačiau apie Trautwein

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti SPA paslaugų centrą, sauną ar baseiną?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų SPA, saunos ar baseino projektu, padės parinkti tinkamiausią SPA ir baseino įrangą, mozaiką ir plyteles, pirties įrangą ir pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]