Aquaform Kneipo takelis

Aquaform Kneipo takelis

Aquaform Kneipo takelis

Kneipo takelis yra vienas iš populiariausių SPA procedūrų sveikatos centruose. Tai yra metodas, kuris kilęs iš Vokietijos.

Kneipo takelis atsirado nuo XIX amžiaus ir buvo pavadintas vokiečių kunigo Sebastiano Kneippo vardu. Šiandien tai yra holistinė vandens terapija. Kunigas turėjo sveikatos problemų ir pats, norėdamas pasigerinti sveikatą, išbandė įvairias hidroterapijos procedūras. Jos apėmė šalto ir karšto vandens naudojimą, kartu su vaistažolių preparatais, mankšta ir sveika mityba. Atlikdamas šią procedūrą jis suprato, kad tai jam padėjo palengvinti tuberkuliozės simptomus bei padidinti imunitetą. Šiandien Kneipo terapija yra pripažinta kaip holistinė terapija.

   Aquaform Kneipo takelis

Šiuolaikiniai SPA centrai teikia Kneipo terapiją specialiai įrengtose vietose, kurios skirtos panardinti kojas karštame ir šaltame vandenyje, kas stimuliuoja kraujotaką ir atpalaiduoja. O žolelių kvapai padeda paskatinti sveikatos savijautą.

„Aquaform“ gamintojas atsižvelgė į Kneipo naudojimą įvairiose SPA centruose ir sukūrė išskirtinius Kneipo karšto ir šalto vandens purkštukus. Kneipo takelis naudoja 2 skirtingus purkštukus: karšto vandens purkštukai 38°C temperatūros ir šalto vandens purkštukai 20/25°C temperatūros.

Aquaform Kneipo takelis

Purkštukai suteikia išskirtinę holistinę gydymo patirtį, nes yra naudojamas lengvas rūkas ir tai suteikia malonesnį pojūtį. „Aquaform“ purkštukai naudoja karštą ir šaltą vandenį, tačiau šalto vandens purkštukai išsklaido smulkesnius vandens lašelius. Tokia „Aquaform“ šalto vandens naudojimo technika yra malonesnė ir patogesnė kūnui, negu įlipant į visiškai šaltą vandenį. O tai maksimaliai padidina terapinę naudą ir padidina SPA centro svečio komfortą.

Kaip ir visi kiti „Aquaform“ gamintojo SPA įrangos procedūrų sprendimai, ši patirtis yra sustiprinta, kad būtų galima pilnai mėgautis terapija. Kombinuojant karštą ir šaltą vandenį kartu su raudonos ir mėlynos spalvos LED chromoterapijos apšvietimu bei rūku, kartu su aromaterapija sukuriama maloni bei išskirtinė SPA Kneipo patirtis.

Kaip „Aquaform“ Kneipo takelis yra valdomas?

Valdymo mygtukas yra įrengtas abiejose tunelio pusėse, o tai yra patogu ir lengvai pasiekiama kiekvienam naudotojui. „Aquaform“ gamintojo technologijos suteikia galimybę palaipsniui reguliuoti vandens temperatūrą, vandenį, apšvietimą ir kiekvieno žingsnio laiką. Iš pradžių vandens temperatūra yra sumažinta ir tada palaipsniui yra padidinama, suteikiant komfortą ir nėra drastiškos kaitos.

Aquaform Kneipo valdymas

Atsižvelgiant iš techninės perspektyvos, sistema yra nesudėtinga, o visas procedūros funkcijas prižiūri iš anksto nustatytas valdymo blokas.

Žemiau esančiame paveikslėlyje pavaizduota sistemos vandentiekis ir laidai.

Aquaform Kneipo takelis

Kokie yra Kneipo takelio naudojimo pranašumai?

Taupymas

Kneipo procedūra su dviem skirtingais vandens pėdų baseinais SPA centre yra labai brangu, nes tai tarsi dviejų skirtingų baseinų valdymas, kurie yra nuolat šildomi ir vėsinami, kad gydymas būtų veiksmingas, net jei per tą laiką jais nesinaudoja nei vienas asmuo.

SPA dažnai nenori turėti Kneipo procedūros vien dėl šios priežasties. Naudojant „Aquaform“ Kneipo takelį nebus nereikalingo energijos ir išlaidų švaistymo.

Higiena

Kaip dažnai nenorite eiti į baseiną kuriame daug žmonių?

Higiena labai svarbi kiekvienoje vietoje, tačiau SPA centre – dar svarbiau. Daugelis žmonių nenori naudoti drėgnų procedūrų, kai SPA centre daug žmonių, nes vanduo lengvai išsipurvina.

Visi žino, kad netinkama dezinfekcija tokioje vietoje kaip baseinas, gali sukelti rimtų infekcijų, mikozės, sudirginimo atvejų. Dėl „Aquaform“ sausos sistemos bus galima pritraukti daugiau žmonių prie Kneipo takelio ir išvalyti taką po naudojimo yra lengviau.

Priežiūra

Sausas Kneipo takas tikrai yra geresnis sveikatingumo centro priežiūrai, yra greičiau valomas ir dezinfekuojamas nei šlapias Kneipo takas.

Purkštukų antgaliai lengvai nuplaunami nuo kalkių nuosėdų naudojant specialius gaminius ir lengvai keičiami po ilgo naudojimo.

Taip pat gamintojas atkreipia dėmesį į energijos efektyvumą – procedūra įsijungia tik tada, kai ja naudojasi svečiai, todėl nereikia šildyti, vėsinti ir filtruoti. Taip yra taupoma energija ir ištekliai.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Kiti Aquaform gamintojo straipsniai:

Plačiau apie Aquaform

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti SPA erdvę namuose, SPA zoną viešbutyje ar vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, dušo sistemas, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]