Horizontalus Įspūdžių dušas Aquaform Aquamotus

Horizontalus Įspūdžių dušas Aquaform Aquamotus

Horizontalus Įspūdžių dušas Aquaform Aquamotus

Kas yra „Aquaform Aquamotus“ horizontalus dušas? Koks skirtumas tarp „Vichy“ ir „Aquamotus“ horizontalaus dušo? Kokias teigiamas savybes suteikia horizontalus dušas mūsų kūnui? Ir kaip įspūdžių dušai yra naudojami SPA centre? Visus šiuos klausimus atsakysime šiame straipsnyje.Aquaform Aquamotus horizontalus dušas

„Aquaform“ gamintojas turintis 30 metų patirtį dušo sistemų gamyboje, turi platų asortimentą: įvairias dušo galvutes, horizontalius masažinius dušus, linksmuosius dušus, dušo valdymo pultus. Jų „experiential showers“ įspūdžių dušai yra populiarūs dėl išskirtinio dizaino ir aukštos kokybės, o visi produktai yra gaminami Italijoje. Ypatingas dėmesys yra skiriamas detalėms, užtikrinant, kad dušo sistemos atitiktų ir viršytų klientų lūkesčius tiek privačiame, tiek visuomeniniame sektoriuje.

Kas yra „Vichy“ dušas?

Techniškai tradicinį „Vichy“ dušą sudaro penkios arba šešios dušo galvutės, išdėstytos virš masažinės lovos. Pagrindinis jo tikslas yra duše pilti vandenį ant lovos, o tai yra skirta įvairiems tikslams, pavyzdžiui, suteikti šilto vandens kontaktą raumenims nuraminti arba padėti terapeutams nuplauti svečius po SPA procedūros, pavyzdžiui po kūno šveitimo. Tokiu atveju SPA centro svečiui nereikia keltis ir eiti į dušą.

Dabar palyginkime tai su „Aquaform“ horizontaliais dušais, kaip pavyzdį naudodami „Aquaform Aquamotus“ modelį.

„Aquamotus“ modelis yra žymiai pagerinta „Vichy“ dušo forma. Lygių lubų dizainas, bei galimybė rinktis iš įvairių medžiagos apdailų ir spalvoto apšvietimo galimybės padeda sukurti šiltą ir kviečiančią atmosferą, atitinkančią interjero dizainerio pageidavimus.

Aquaform Aquamotus horizontalus dušas

Kalbant apie praktines funkcijas, svarbu pažymėti, kad vandens purkštukai yra strategiškai išdėstyti duše, kad imituotų žmogaus kūno kontūrus, kaip parodyta 2-oje nuotraukoje.

Aquaform Aquamotus horizontalus dušas

Nuotr. 2

Be to, „Aquamotus“ turi penkis skirtingus masažo purkštukų tipus. Ši įvairovė yra labai svarbi, nes kiekvienai kūno daliai reikalingas specifinis ir skirtingas vandens slėgio lygis, kad masažas būtų kuo veiksmingesnis, kaip parodyta 3-oje nuotraukoje.

Aquaform Aquamotus horizontalus dušas

Nuotr. 3

Unikalus purkštukų išdėstymas ir vandens masažo įvairovė leidžia efektyviau atlikti vandens masažą konkrečiose kūno vietose – 4 ir 5 pav.

Aquaform Aquamotus horizontalus dušas

Nuotr. 4

 

Aquaform Aquamotus horizontalus dušasNuotr. 5

Kaip galima naudoti „Aquamotus“ horizonatalų dušą SPA centre?

Viską valdo centrinis valdymo blokas, kuris vykdo automatines masažo procedūrų programas. Todėl šią SPA įrangą yra ypač paprasta naudoti SPA centro terapeutams.

Iš viso yra keturios unikalios programos, kurių kiekviena turi keturis skirtingus laiko nustatymus, kurie atitinka individualius pageidavimus. „Aquamotus“ horizontalaus dušo procedūrų programos: atpalaiduojanti, energizuojanti, balansuojanti ir sportinė programa.

Pasirinkus vieną iš automatinių programų, jos strategiškai seka įvairius masažo purkštukus, reguliuodamos slėgį ir temperatūrą, tam kad pasiektų konkrečius norimus efektus.

Aquaform Aquamotus horizontalus dušas

Daugybė tyrimų patvirtina, kad spalvotas apšvietimas stipriai veikia žmonių nuotaiką. Štai kodėl kiekviena „Aquamotus“ programa turi spalvotą apšvietimą, siekiant sustiprinti efektą.

Dabar pasigilinkime į nuostabius šių itin sudėtingų dušo procedūrų privalumus. Daugiausia dėmesio yra skiriama emociniams pranašumams. Jų teikiama patirtis yra įtraukianti ir nepaprastai maloni, todėl tai yra viena maloniausių kelionių, į kurią galite leistis SPA centre.

Kokios yra teigiamos horizontalaus dušo savybės mūsų kūnui?

  • Raumenų sistema

Horizontalaus dušo užprogramuoti vandens purkštukai stimuliuoja ir tonizuoja kūno audinius, tuo pačiu skatina gilų atsipalaidavimą. Šios vandens srovės teka per odą įvairia seka, intensyvumu ir temperatūra, užtikrindamos visapusišką sąveiką su kiekviena kūno dalimi.

  • Nervų sistema

Spalvų, aromatų ir melodijų sinergija kartu su vandens masažu sustiprina naudą nervų sistemai, skatina psichinę gerovę, emocinę pusiausvyrą ir bendrą pozityvumo jausmą.

  • Ląstelių regeneracija

Greitas ląstelių regeneracijos procesas detoksikuoja ir prisotina audinius deguonimi, o po odos paviršiumi valomasis poveikis yra visapusiškas senėjimą stabdantis veiksmas.

  • Neurovegetatyvinė sistema

Kiekviena srovė intensyviai, bet raminančiai mikromasažuoja subtilius odos refleksus, stimuliuoja neurovegetatyvinę sistemą ir atpalaiduoja nervų galūnių įtampą. Šis procesas leidžia kūnui ir protui atsipalaiduoti ir persireguliuoti, efektyviai atkuriant visą organizmą ir siūlo itin efektyvų streso mažinimo veiksmą, kuris konkuruoja su rankiniu masažu.

  • Limfinė sistema

Be masažo, vandens spaudimas skatina limfos cirkuliaciją, pagerina audinių aprūpinimą deguonimi, pašalina skysčių perteklių ir palengvina toksinų pašalinimą. Bei mažina diskomfortą kojose, skatina lengvumo jausmą ir kovoja su celiulito padariniais.

Šie privalumai parodo didžiulį horizontalių dušų poveikį tiek fizinei, tiek emocinei gerovei, todėl šį SPA įranga yra neįkainojama bet kokios SPA patirties priedas.

Tikimės, kad sudomino horizontalaus dušo procedūros ir jų panaudojimo budus bei naudą.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Aquaform

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti SPA erdvę namuose, SPA zoną viešbutyje ar vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, dušo sistemas, santechniką, spalvas, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]