Įsigyk baseiną ir gauk dovanų – karkasinių baseinų valymo siurblį!

Įsigyk baseiną ir gauk dovanų – karkasinių baseinų valymo siurblį!

Įsigyk baseiną ir gauk dovanų – karkasinių baseinų valymo siurblį!

Svajojate apie laiką baseine su šeima ir draugais? Įsigyk baseiną ir gauk dovanų – karkasinių baseinų valymo siurblį! Išskirtinė galimybė įsigyti baseiną ir gauti dovanų – BWT BC50 karkasinių baseinų valymo siurblį.

Karkasiniai ir mediniai baseinai – aukštos kokybės ir funkcionalūs baseinai. Jų privalumas yra greitas įrengimo procesas, nenaudojant daug išlaidų ir laiko. Pabaigus baseino įrengimą iš karto galima mėgautis savo baseinu. Todėl surenkami baseinai yra ekonomiški dėl montavimo išlaidų ir greito įrengimo. Taip pat, baseiną galima įrengti savarankiškai.

Karkasiniai baseinai turi platų išmatavimų, formų pasirinkimą ir suteikia jaukią aplinką Jūsų kieme. Tai gali būti praktiškas mini baseinas vasaros pramogoms ar didelis plaukimo baseinas. Bet kuriuo atveju, tai kokybiškas baseinas, kuris praturtins Jūsų vasarą.

Skaitykite straipsnį apie: 10 priežasčių įsigyti medinį baseiną

Plačiau

Įsigydami karkasinį ar medinį baseiną ŠIANDIEN gausite DOVANŲ – BWT BC50 BASEINŲ VALYMO SIURBLĮ!

  

BWT BC50 yra belaidis ir pakraunamas baseino valymo siurblys, skirtas kasdieniam bei greitam baseino ir mini baseino valymui. BC50 valymo siurblį galima naudoti tiek baseine, tiek mini baseine. Jis yra praktiškas ir patogus.

Belaidis baseino siurblio dizainas leidžia laisvai judėti aplink baseiną ar mini baseiną. Ypač patogu, jei turite didelį baseiną arba įvairius sudėtingai prieinamus kampus baseine. Galėsite efektyviai pašalinti nuosėdas, dulkes ir kitus nešvarumus, kurie susirenka baseino dugne ar paviršiuje.

Taip pat, šis siurblys yra pakraunamas, todėl nereikia nuolat keisti baterijų. Tiesiog pakraukite siurblį po kiekvieno naudojimo ir jis bus paruoštas kitam baseino valymui. Tai puikus pasirinkimas norint greitai ir efektyviai išvalyti baseiną ar mini baseiną. Su BC50 baseino valymo siurbliu paruošite baseiną lengvai ir greitai bei užtikrinsite švarą ir higieną.

Su BWT BC 50 siurbliu jums nereikės ilgai praleisti laiko valant baseiną, o galėsite tiesiog mėgautis vandens pramogomis.

Įsigykite karkasinį ar medinį baseiną iš Sanilux.lt ir gaukite puikią dovaną – BWT BC50 baseinų valymo siurblį.

Nepraleiskite šios puikios galimybės! Užsuk į Sanilux.lt ir įsigyk savo svajonių baseiną jau ŠIANDIEN!

Baseinų valymo siurblio katalogą galite pavartyti PASPAUDĘ ČIA https://issuu.com/sanilux/docs/bc_line_cordless_rechargeable_pool_cleaners_doc_

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

 

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtį.

SUSISIEKTI

Kiti straipsniai apie baseinus:

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti radiatorius ar šildymo įrenginius nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų projektu ir parinks daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]