10 priežasčių įsigyti medinį baseiną

10 priežasčių įsigyti medinį baseiną

10 priežasčių įsigyti medinį baseiną

Karkasinių baseinų mediena yra pagaminta iš aukštos kokybės Skandinaviškos medienos. Šie baseinai pakeis ne tik Jūsų nuomonę apie medinius baseinus bet ir transformuos Jūsų lauko erdvę.

Mediniai ir karkasiniai baseinai

  1. Patrauklus baseino dizainas 

Mediniai baseinai yra pagaminti iš natūralios medienos, kuri suteikia jaukų bei tradicišką baseinų dizainą, pagyvina ir sukuria išskirtinę lauko erdvę. Jaukus dizainas su natūralia baseino mediena gali gražiai įsilieti ir papildyti lauko atmosferą. Taip pat pušų medienos kvapas dažnai siejamas su gaivumu, švara ir natūraliu grožiu, bei gali raminti, mažinti streso lygį, gerinti nuotaiką ir suteikti energijos. Mediniai baseinai dažnai sukuria atpalaiduojančią ir raminančią atmosferą lauko erdvėje.

  1. Patrauklios baseinų kainos

Mediniai baseinai gali tarnauti ilgai, o tai laikui bėgant gali sumažinti atliekų kiekį ir užtikrinti kokybišką investiciją. Natūralus medinio baseino dizainas ir ilgaamžiškumas taip pat gali padidinti turto vertę. Baseinų kainos priklauso nuo baseino formos, dizaino ir išmatavimų, tačiau visi baseinai turi prieinamas ir patrauklias kainas.

Mediniai ir karkasiniai baseinai

  1. Lengvas bei greitas baseino įrengimas

Palyginus su kitais baseinais – mediniai baseinai yra lengvai ir greitai įrengiami. Taip pat karkasinius baseinus galima įkasti ar dalinai įkasti į žemę. Baseino įrengimas ant žemės yra žymiai pigesnis variantas.

  1. Draugiškas aplinkai

Mediena yra puiki medžiaga, kurią galima atnaujinti ir yra lengvai gaunama ir gaminama, darant minimalų poveikį aplinkai. Karkasiniai baseinai yra puiki alternatyva kitoms sintetinėms ar plastikinėms medžiagoms, betoniniams ar stiklo pluošto baseinams. Jie idealiai tinka tiems, kurie ieško ekologiškesnio ar tvaresnio sprendimo, dėl mažesnių gamybos energijos poreikių.

  1. Baseinų išmatavimų pasirinkimas

Mediniai baseinai yra įvairių dydžių ir formų, įskaitant stačiakampius, ovalius, pailgus ir šešiakampius.

Mediniai ir karkasiniai baseinai

  1. Lengvai išardomi baseinai ir greitas dalių keitimas

Nedidelius medinius baseinus galima nesunkiai išardyti, jei ateityje norėsite perkelti baseiną ar parduoti savo turtą. Perkelti medinį baseiną į naują vietą galima be jokių problemų. Be to, medines baseino dalis galima greitai pakeisti, ir jos atrodys kaip naujos.

Mediniai ir karkasiniai baseinai

  1. Medinio baseino dizainą galima priderinti prie individualaus namų dizaino

Karkasinio baseino dizainą galima lengvai priderinti prie namų eksterjero dizaino ar lauko erdvės naudojant medienos apdailą, kuri atitiks individualų stilių.

  1. Šilumos izoliacija

Yra žinoma, kad mediniai baseinai geriau išlaiko šilumą nei tradiciniai betoniniai ar stiklo pluošto baseinai, todėl vanduo gali būti malonesnis maudynėms.

  1. Mediniai baseinai yra patvarūs ir malonūs prisilietimui

Aukštos kokybės mediniai baseinai paprastai gaminami iš apdorotos medienos, kuri yra atspari irimui, puvimui ir vabzdžiams, ir yra suprojektuota taip, kad atlaikytų visas oro sąlygas. Mediena yra natūrali ir maloni lietimui dėl natūralios medžiagos, glotnumo ir jos tekstūros. Tinkamai apdorota mediena turi lygų paviršių, kuris jaučiasi minkštas ir malonus lietimui, todėl plaukiojimas mediniame baseine yra puiki patirtis.

Mediniai ir karkasiniai baseinai

  1. Saugumas

Mediniai baseinai turi neslidžią apdailą, kuri padeda išvengti nelaimingų atsitikimų ir paslydimo žmonėms vaikštant aplink baseiną.

Daugiau informacijos apie medinius baseinus gali rasti čia https://www.sanilux.lt/produktai/baseinai-ir-sukurines-vonios/karkasiniai-surenkami-mediniai-baseinai/

Mūsų Sanilux.lt komanda nori būti Jūsų namų erdvės interjero kūrybos procese, dirbdami kartu galime sukurti ilgaamžišką, funkcionalų bei išskirtinį dizainą! Užsuk į mūsų saloną, kur gali įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei kitus aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą ar SPA įrangą namams, KLAFS sauną.

SUSISIEKTI

Kiti straipsniai apie baseinus:

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]