5 Namų pirties tendencijos | Sanilux

5 Namų pirties tendencijos

5 Namų pirties tendencijos

5 Namų pirties tendencijos

Išmanūs namai, išmanusis laikrodis, išmanusis telefonas, išmanioji namų pirtis?

„Išmanusis“ (angl. “smart”) – yra mėgstamiausias naujausių inovatyvių produktų priešdėlis. Išmanūs daiktai supaprastina bei palengvina mūsų gyvenimą valdant namus telefonu, atpalaiduojant mus nuo varginančių užduočių, taupant energiją ar pagerinant saugumą. Tuo pačiu metu tvarumas tampa vienu svarbiausių aspektų tiek versle, tiek kasdieniame gyvenime. Išmanieji daiktai sujungia šias savybes, tuo pačiu užimdami mažiau fizinės erdvės.

KLAFS įmonė ne tik patenkina šiuolaikinių išmaniųjų, tvarių ir vietą taupančių daiktų paklausą, bet ir iš tikrųjų sujungia šias savybes kaip savo naujovių dalį.

MAŽA – VIETĄ TAUPANTI

Kadangi miestuose gyvenamas plotas brangus, daugelis žmonių dabar renkasi gyventi nedideliuose namuose. KLAFS į šį vartotojų pokytį sureagavo sukurdamas kompaktišką S1 pirtį. KLAFS S1 sauna atveria kelią patirti pirties procedūras net ir mažos erdvės namuose, kur anksčiau to nebuvo įmanoma padaryti. Vienu mygtuko paspaudimu S1 pirtis greitai išsiskleidžia nuo sieninės spintos iki visiškai veikiančios pirties dydžio.

KLAFS S1 NAMŲ PIRTIS SU NUOLAIDA

PLAČIAU

IŠMANI

KLAFS S1 pirtis yra ne tik maža, bet ir ypač išmani dėka patentuotos „eMove Safety Control“ technologijos. Šiuolaikiška sensorinė technologija automatiškai sustabdo saunos išskleidimą ar sustūmimą atsiradus kliūčiai. KLAFS taip pat siūlo novatoriškus pirties valdymo pultus. Jie kontroliuojami WIFI ryšiu, yra suderinami su Amazon „Alexa“ valdymu balsu bei įsimena paskutinę įvykdytą programą. KLAFS pirtis paperka savo kompaktišku, išskirtiniu namų pirties dizainu, bei 7 colių liečiamuoju ekranu, ypač elegantišku ir paprastu valdymu.

TVARI

KLAFS jau daugelį metų tausojančiai naudoja gamtos išteklius ir seniai atkreipė vis didesnį dėmesį į ekologijos problemas. KLAFS pasaulio SPA ir pirčių įrangos rinkos lyderis siekia, kad pirtis būtų tvari sveikatingumo srityje. Atsipalaiduokite nuo viso pasaulio šurmulio ir padarykite ką nors naudingo ir gero sau – naudodamiesi novatoriškomis energijos taupymo koncepcijomis, ramia sąžine galite mėgautis sveikatingumo akimirkomis. Taupykite energiją naudodami KLAFS įmonės energijos taupymo inovacijas:

  • CIRCOTHERM pirties vėdinimo sistema užtikrina pakankamą oro apykaitą, kad Jums netruktų oro pirtyje.
  • GREEN SAUNA mygtukas – naudodami šią funkciją pirtyje, per metus galite sutaupyti daugiau nei 40% energijos.
  • KLAFS EcoPlus – termiškai apdorotos pirties lubos užtikrina, kad karštas oras neišeis per pirties lubas.
  • KLAFS CLIMATE MANAGER – pirties klimato valdymas. Tai sensorinė technologija, kuri analizuoja pirties orą. Šviežias oras yra pateikiamas pagal poreikį, priklausomai nuo oro kokybės pirtyje.

PAPRASTA

Tai dar viena pagrindinė šiuolaikinių mieste gyvenančių žmonių tendencija. Siekiama, kad rytojaus daiktai būtų ne tik lankstūs ir intuityvūs, bet ir ypač paprasti bei modernūs – kaip „KLAFS“ įrengta EASY pirtis. Šią „pasidaryk pats“ sauną galima lengvai įsirengti namuose be profesionalo pagalbos, tai yra puiki pirtis žmonėms, turintiems lankstų miesto gyvenimo būdą ir vis dar besimėgaujantiems smulkmenomis. Geriausias dalykas yra tai, kad daugelis KLAFS „EASY“ ir „S1“ pirties modelių jungiami tiesiog  į 230V el. lizdą, todėl saunas galima montuoti bet kurioje patalpoje.

SVEIKATA

Vis daugiau žmonių pradeda sutelkti dėmesį į savo gerovę. Sveika gyvensena, subalansuota mityba, ramus miegas ir sportinė veikla yra šiuolaikinio gyvenimo tendencijos. Reguliarus saunos naudojimas yra dar vienas sveikos gyvensenos elementas. Daugelis žmonių yra įsitikinę reguliaraus pirties lankymo savo namuose pranašumu ne tik dėl teigiamo poveikio imuninei sistemai, bet ir kaip streso mažinimo būdo.

Mėgautis pirtimi namuose po įtemptos dienos – nepakartojamai atpalaiduojanti patirtis.

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: