Naujausia KLAFS Vitality Boost saunos funkcija Infuzija saunoje

Naujausia KLAFS Vitality Boost saunos funkcija Infuzija saunoje

Naujausia KLAFS Vitality Boost saunos funkcija Infuzija saunoje

NAUJIENA SAUNŲ PASAULYJE: “KLAFS” Į NAMŲ SAUNĄ PERKELIA “INFUSION MASTER” SU “VITALITY BOOST” FUNKCIJA

Kas gali būti labiau atpalaiduojančio nei laikas namų pirtyje? Dabar pirties mėgėjai gali dar efektyviau mėgautis ypatinga ramybės akimirka ir visais sveikatai naudingais pirties teikiamais privalumais. KLAFS yra pirmasis gamintojas, pasiūlęs techninę naujovę, kuri raminantį atsipalaidavimą praturtina automatinio užpylimo komfortu – SANARIUM® krosnelę MAJUS su KLAFS VITALITY BOOST funkcija. Saunos krosnelė su integruota daugiafunkcine užpylimo ir bangų sistema leidžia mėgautis tobula užpylimo patirtimi nuosavoje pirtyje ir yra tokia pat naudinga sveikatai, kaip ir komercinėse SPA pirtyse. KLAFS yra pasaulinė pirčių, sveikatingumo ir SPA rinkos lyderė, todėl pasiekė dar vieną svarbų etapą absoliučiai atsipalaidavimo patirčiai: asmeninį infuzijos meistrą, skirtą pirčiai jūsų namuose.

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

Kiekvieną kartą tobula infuzija: Norintiems raminančios, bet intensyvesnės pirties, patiks naujoji KLAFS VITALITY BOOST funkcija. Integruotą į SANARIUM® MAJUS krosnelę naujoji technologija leidžia automatiškai užpiltį vandenį ant krosnelės akmenų, o dėl papildomo optimalaus oro bangų judėjimo pirtis suteikia didesnį šilumos pojūtį ir maksimaliai pagerina pirties poveikį sveikatai. VITALITY BOOST atskleidžia visą pirties krosnelės potencialą, kuris intensyviai treniruoja pirtininko širdies ir kraujagyslių bei imuninę sistemą. Ypač raminančios ir gaivinančios atsipalaidavimo akimirkos yra garantuotos. KLAFS derina technines naujoves ir didžiausią komfortą, kad sukurtų tobulą pirties patirtį.

Infuzija: intensyvesnė pirtis – ištobulinta KLAFS

Infuzija yra kiekvienos pirties akcentas. Ceremonijos komercinėse pirtyse tampa vis populiaresnės, tačiau infuzija taip pat vis dažniau tampa naudingo atsipalaidavimo namų pirtyje dalimi. Kaip, be meditacinio poveikio, infuzija teigiamai veikia organizmą sveikatos požiūriu sukuria raminantį purslų ir šnypštimo garsą, o dėl garavimo padidėja drėgmė ir juntama temperatūra pirtyje. Metodiškas bangavimas užbaigia įkaitinimą ir atlieka veiksmingą funkciją: susidariusi oro srovė tolygiai paskirsto vandens garus ir suvirpina vėsinantį apsauginį. Ir kodėl labai svarbi tobula vanojimo technika?

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

Vanduo, tekantis per karštus akmenis, sluoksnį, kuris susidaro ant odos prakaituojant, todėl įkaitę vandens garai patenka tiesiai ant odos ir kūno temperatūra pakyla. Tai savo ruožtu skatina gyvybines organizmo turbo funkcijas, ypač intensyviai treniruoja širdį, kraujotaką ir imuninę sistemą. Kas svarbu: Tik tada, kai oro srautas nukreiptas tiesiai į kūną, galima maksimaliai suaktyvinti organizmo reakcijas ir sustiprinti poveikį sveikatai.

Optimalus oro paskirstymas naudojant automatinę bangų funkciją

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

Todėl tinkama bangavimo procedūra yra menas, kurį reikia įvaldyti, būtent todėl KLAFS ištobulino karšto oro paskirstymą SANARIUM® MAJUS krosnelėje su VITALITY BOOST funkcija. Naudojant judančią oro bangavimo sistemą, bangų funkciją galima reguliuoti taip, kad ji atitiktų individualų pirtininką. Kad ir kur sėdėtumėte ar gulėtumėte atsipalaiduodami pirtyje, karščio pliūpsnis visada jaučiamas intensyviai vienodai ir tikslingu oro srautu apgaubia visą kūną. Greitas ir veiksmingas paskirstymas skatina sveiką kūno temperatūros padidėjimą, kuris leidžia žmogaus organizmui dar stipriau aktyvuoti širdies, kraujotakos ir imuninės sistemos turbo-funkcijos treniruotes.

Geriausia tai, kad pirties pirtininkai gali atsilošti ir mėgautis integruotu nuotolinio valdymo pulteliu, o įpylimu galima mėgautis visiškai atsipalaidavus – VITALITY BOOST funkcija galima tiesiog įjungti pirties valdymo pulteliu ar paleidimo mygtuku kabinoje. Patogiau atsipalaiduoti pirtyje būti negali.

Individualiems poreikiams pritaikytos infuzijos

Kiekvienas kūnas yra skirtingas, todėl pirties infuzija turėtų būti būtent toks, kokio reikia kiekvienam žmogui. KLAFS sukūrė penkias skirtingas programas, pagal kurias kiekviena ceremonija gali būti individuali. Nuo švelnios šilto oro programos be drėgmės ar švelnaus prausimosi vandeniu iki intensyvaus vandens užpylimo – jūs patys kontroliuojate savo pirties patirtį.

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

Puikiam sveikatingumo jausmui sukurti taip pat būtini natūralūs kvapai arba pirties aliejai, kuriuos galima sumaišyti su vandeniu į krosnelėje įmontuotą talpyklą. Vanduo ir kvapiosios medžiagos, pavyzdžiui, levandų ar rozmarinų aliejus, saugiai ir tolygiai pasiskirsto ant akmenų su įmontuotu įpylimo padėklu, suteikiančiu pirties pojūčius ir raminančius kvapus.

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

Su visais šiais funkciniais variantais KLAFS atveria duris į naują atsipalaidavimo ir atsigavimo dimensiją, kurioje kiekvienas pirties seansas tampa nepaprasta sveikatingumo patirtimi.

INFUZIJOS CEREMONIJA – vanduo, oras, šiluma ir kvapai naujame, unikaliame derinyje

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

 • Infuzija tapo pagrindiniu daugelio pirties užsiėmimų elementu. Šiandien ji vis dažniau švenčiama kaip ceremonija ir įvykis.
 • Argi mes visi nesvajojame, kad tokius potyrius vėl ir vėl galėtume išgyventi savo pirtyje su visu intensyvumu ir atsipalaidavimu?
 • Infuzijos poveikis: Šilumos debesys infuzijos metu padidina numatytą intensyvų prakaitavimą ir padidina kūno temperatūrą.
 • VITALITY BOOST: Treniruojamasis poveikis imuninei sistemai papildomai padidinant kūno temperatūrą.
 • Intensyvus prakaitavimas, be kita ko, padeda išvalyti odą, didžiausią mūsų kūno organą, taip pat padaryti ją atsparesnę ir lygesnę.

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

 • Aukštos kokybės kvapai stimuliuoja pojūčius ir palaiko protinį atsipalaidavimą.
 • Per visą infuzijos ceremoniją nuolat jaučiamas ir patiriamas didėjantis šilumos pojūtis per šilumos debesėlius.
 • Greitas, tolygus ir nenutrūkstamas šilumos, drėgmės ir kvapų paskirstymas visoje pirties patalpoje.
 • MAJUS SANARIUM ® krosnelė su VITALITY BOOST – tai automatinė infuzija su “bangavimo-mojavimo funkcija”, kurią galima pajusti visose pirties vietose.
 • Iki šiol patogią gulimą ar sėdimą padėtį privačioje pirtyje reikia palikti, kad galėtumėte švęsti infuziją. Ir kaskart tie patys klausimai: Kas atlieka infuziją? Kas daro užpylimą? tu ar aš?
 • Daugelis nedrįsta išbandyti infuzijos, nes karšti garai laikomi pavojaus šaltiniu. Taigi nemažai pirties lankytojų nepasinaudoja naudingu infuzijos poveikiu.

Naudingas prakaitavimas

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

VITALITY BOOST leidžia išnaudoti visą pirties krosnelės potencialą. Tikra SPA patirtis, tačiau namuose, naudojant pirmąją pasaulyje personalizuotą šilumos bangavimo-mojavimo sistemą. Puikiai suprojektuota bangų-mojavimo funkcija nukreipia šilumą konkrečiai į kūną, todėl oda iš karto įkaista ir sustiprėja naudingas bei efektyvus prakaitavimas.

Optimalus šilumos padidinimas

Bangų-mojavimo sistema integruota į SANARIUM® krosnelę, todėl šilumos debesis galima nukreipti į bet kurią pirties vietą. Dėl lanksčių lamelių šiltas oras pasiskirsto tolygiai, todėl galite mėgautis pirtimi nuo galvos iki kojų, apgaubti intensyvaus šilumos debesies.

Automatinė infuzija papildomam atsipalaidavimui

Naudodami penkias skirtingas programas – nuo švelnios šilto oro programos be drėgmės ar švelnaus prausimosi vandeniu iki intensyvaus įpylimo vandeniu – galite kontroliuoti įpylimo intensyvumą ir vandens kiekį.

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

Infuzijų programos

 1. Sausas bangavimas-mojavimas „Dry waving“ (infuzija be vandens) su šilumos debesėliais, kurie tolygiai paskirsto šilumą ir švelniai stimuliuoja. Esama temperatūros stratifikacija greitai ir tolygiai pasiskirsto po visą kūną.
 2. Švelni infuzija „Gentle infusion“ su nedideliu kiekiu vandens ir švelniu bangavimu-mojavimu.
 3. Suomiška infuzija „Finnish infusion“ tik su vandeniu, vadinama klasikine suomiška infuzija.
 4. Klasikinė infuzija „Classic infusion“, pradedant tik vandeniu ir po to intensyviai banguojant-mojuojant.
 5. Alpų infuzija „Alpine infusion“ su dideliu kiekiu vandens ir intensyviais šilumos debesimis.

VITALITY BOOST Veikimo būdai

 • Bangavimas-mojavimas: Oro judėjimo metu ant odos esanti šiluminė apsauginė oro plėvelė išstumiama ir pakeičiama judančiu oru. Dėl to šiluma sklinda tiesiau ir stipriau.
 • Drėgmė: Drėgmės kondensacija ant odos sumažina prakaitavimo sukeliamą vėsinamąjį poveikį. Dėl to atsiranda papildomas šilumos kiekis.
 • Šilumos debesys: Esama šiluma efektyviai ir veiksmingai panaudojama greitai pasiskirstant po visą maudymosi kabinos plotą. 

Daugiafunkcinė reguliuojama bangavimo-mojavimo sistema

 • Krosnelėje integruota bangavimo-mojavimo sistema.
 • Individualiai reguliuojamos banguojančios-mojavimo lamelės suteikia norimą šilumos bangą ant visų sėdimų ir gulimų padėčių.
 • Dėl skirtingų reguliavimo kampų, sėdintį žmogų mojuojant supa karščio debesys nuo galvos iki kojų.
 • Mojavimo-bangavimo funkcijos intensyvumą galima reguliuoti pagal skirtingas infuzijos formas.

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

Infuzijos paskirstymo padėklas

 • Infuzijos paskirstymo padėklas užtikrina saugią infuziją.
 • Užpilas tolygiai paskirstomas ant pirties akmenų.
 • Infuzijos paskirstymo padėklas apsaugo nuo vandens purslų už pirties akmenų zonos.

Infuzijos bakas

 • Integruotas krosnelės priekyje.
 • Saugus, patogus ir kompaktiškas valdyti.
 • Lengvas užpildymas.
 • Matavimo ženklai palengvina naudojimąsi.
 • Saugus įdėjimas į krosnelę.
 • Termo rankena.

Valdymo galimybės

 • Infuzijos pradžia valdymo bloke, pasirenkant vieną iš penkių infuzijos formų.
 • Pasirinktos infuzijos formos aktyvavimas salono viduje paspaudus mygtuką ant suoliuko arba prie sienos.
 • Pirtyje galima sumontuoti du mygtukus.

Didžiausias saugumas

Per arti karštų garų ar karštų purslų? Su “VITALITY BOOST” rūpesčiai dėl nudegimų jau praeityje. Nuotolinio valdymo pultelis ir infuzijos paskirstymo padėklas užtikrina saugią infuziją be purslų ir tolygų vandens paskirstymą ant pirties akmenų. Integruotą infuzijos rezervuarą galima lengvai išimti iš krosnelės, kad jį būtų galima pripildyti, ir vėl įdėti.

SAVYBĖS VITALITY BOOST

 • 5 daugiafunkcinės skirtingo intensyvumo infuzijų formos. 5 klimato zonos: nuo švelniai drėgnos iki karštos ir sausos.
 • Bangų-mojavimo sistema: dvi zonos gali būti individualiai reguliuojamos į norimą padėtį sėdint arba gulint. Daugiafunkcinė reguliuojama bangavimo-mojavimo sistema visą pirties kabiną užpildo šilumos debesiu kiekvienoje sėdimoje ir gulimoje padėtyje.
 • Infuzijos rezervuaras: integruotas šildytuvo priekyje. Nuimamas, kad būtų lengva pripildyti.
 • Infuzijos paskirstymo padėklas saugiai infuzijai ir tolygiam vandens paskirstymui ant akmenų. Saugus, patogus ir kompaktiškas infuzijos bakelis, kurį lengva pripildyti ir įstatyti į krosnelę.
 • Išradingiausias iš visų pirties užpilų.
 • Galima valdyti mygtuku gulte arba ant sienos arba galima valdyti per valdymo pultą.
 • Patentuota, inovatyvi, ilgaamžė ir saugi technologija.
 • Patvirtintas poveikis sveikatai:
  • Odos grožio programa;
  • Švelni širdies ir kraujagyslių treniruotė;
  • Kraujospūdžio reguliavimas;
  • Kvėpavimo takai;
  • Peršalimo ligų prevencija;
  • Teigiamas poveikis imuninei sistemai.
 • Tolygus, švelnus ar intensyvus šilumos debesų pasiskirstymas visame kūne nuo galvos iki kojų pirštų.
 • Kažkas kiekvienam: nuo pradedančiojo iki profesionalo.
 • Kelios, individualiai reguliuojamos mojavimo funkcijos gulintiems ir sėdintiems naudotojams.
 • Naudotis gali bet kas: daugiau nesijaudinkite dėl nudegimo pavojų.
 • Paprastas ir saugus kvapų dozavimas.
 • Vandens infuzijos bakas su maždaug 1 litr. talpa.

KLAFS Vitality Boost infuzija saunoje

TECHNINĖS SAVYBĖS KROSNELĖS KLAFS MAJUS

 • SANARIUM® MAJUS ant grindų pastatoma krosnelė su patentuota “Turboheat” funkcija. VDE testuotas.
 • Itin didelis akmenų krepšys, į kurį telpa apie 60 kg originalių suomiškų olivino akmenų, kad ilgai laikytųsi šiluma ir būtų galima intensyviai infuzuoti.
 • Galingumo lygiai: nuo 6 iki 12 KW
 • Išoriniai matmenys: 48,5 cm x 48,5 cm x 96 cm (G x P x A).
 • Krosnelės vandens bako dydis: 9 litrai (apie 3 maudymosi seansus maksimaliu nustatymu).
 • Medžiaga: Vandens bakas ir akmeninis krepšys pagaminti iš nerūdijančio plieno, išorinis apvalkalas lakuotas plienas, liejiniai (Turbo šilumos sklendė, dengiamieji rėmai viduje ir išorėje,…).

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]