Nauji KLAFS SPA ir saunų gamintojo katalogai

Nauji KLAFS SPA ir saunų gamintojo katalogai

Nauji KLAFS SPA ir saunų gamintojo katalogai

Esate architektas arba interjero dizaineris, bei planuojate savo klientui SPA zoną, poilsio zoną arba sauną namuose ar viešbučio centre?

KLAFS Matteo Thun Sauna

Kviečiame pasižvalgyti mūsų KLAFS SPA ir saunų įrangos partnerio katalogus.

KLAFS kataloge rasite įvairius saunos modelius, pradedant nuo tradicinės pirties, išvažiuojamos saunos mažoms erdvėms iki infraraudonųjų spindulių kabinos. Bei susipažinsite su įvairia saunos įranga nuo saunos valdymo galimybių iki pirties krosnelės ir jos naujausias funkcijas: SANARIUM ir KLAFS Vitality Boost, ventiliacijos galimybes bei saunos aksesuarai ir kitas atpalaiduojančias apšvietimo ir muzikos galimybes.

Taip pat, KLAFS gamintojas dalinasi jau įgyvendintais projektų pavyzdžiais viešbučiuose ir SPA centrų erdvėse. Nuo šalto kambario ir ledo fontanų iki erdvių saunų su stilingais dizainai: sauna su himalajaus druskos siena, su vaizdu į miestą arba mišką, taip pat saunos su įspūdingomis apšvietimo galimybėmis. Atskiros infraraudonųjų spindulių kabinos, garinės saunos bei poilsio kambariai. Visus katalogus rasite apačioje paspaudę ant katalogo pavadinimo.

KLAFS SPA ir saunų įrangos gamintojo katalogai:

  • KLAFS gamintojo projektų pavyzdžiai
  • KLAFS S1 išvažiuojama sauna mažoms erdvėms
  • Magalog KLAFS saunų modeliai, saunos įranga ir aksesuarai
  • KLAFS SPA ir saunų projektai viešbučiuose ir SPA centruose

KLAFS Katalogus galite gauti emailu užsiregistravę žemiau.

Pavartykite katalogus ir įsikvėpkite naujų SPA zonos įrengimo galimybių bei idėjų. O jei reikės pagalbos išsirinkti saunos modelį bei parekomenduoti SPA zonos, pirties išplanavimo ir įrengimo galimybės galite susisiekti su mumis telefonu: +370 699 18 403

KLAFS SPA įrangos ir saunų gamintojo katalogai

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]