Vonios kambario baldų naujienos iš iSaloni 2022 | Sanilux

Vonios kambario baldų naujienos iš iSaloni 2022

Vonios kambario baldų naujienos iš iSaloni 2022

Vonios kambario baldų naujienos iš iSaloni 2022

Dalinamės naujienomis iš Salone del Mobile’2022. Vonios kambarių santechnika, vonios maišytuvai vonios baldai ir kiti aksesuarai iš Antonio Lupi, Cielo, Zucchetti, Devon & Devon, plytelės, mozaika ir Vetrite kolekcija bei baldai iš Sicis gamintojo.

Antonio Lupi vonios baldų, santechninės keramikos ir aksesuarų gamintojas –  vonios kambario naujas estetinis simbolis. Alternatyvi santechnika organiškai derinama su aukštos kokybės vonios kambario baldais ir stiklu. Daugiau informacijos apie naują Antonio Lupi kolekciją galite pasižvalgyti čia https://www.antoniolupi.it/en/magazine/news/news-salone-del-mobile-022

CERAMICA CIELO gamintojas siūlo įvairiausių formų bei spalvų keramikinius gaminius:

Pakabinamos, pastatomos, įmontuojamos po stalviršių, pusiau įmontuojamos, atskirai stovinčios kriauklės, praustuvai bei dubenys. Keramika kuri tiks bet kokiam vonios kambario dizaino sprendimui.

 

Zucchetti įmonė gamina maišytuvus dušui, maišytuvus voniai, maišytuvus praustuvui, dušo sistemas bei aksesuarus.

 

Devon & Devon gamintojas siūlo gaminius iš keramikos: sienų ir grindų plyteles, mozaikinės plyteles, vonios įrangą – maišytuvus ir dušo komplektus, dušo kabinas, vonias, praustuvus su konsole, vonios konsolę, praustuvo baldus, vonios kambario baldus, vonios kambario aksesuarus –  veidrodžius, puodelio laikiklius, muilines, rankšluosčių kabyklas, rankšluosčių džiovintuvus, drabužių kabliukus, tualetinio popieriaus laikiklius, klozeto šepečio laikiklius ir rankšluosčių kabyklas, papildomo tualetinio popieriaus laikiklius ir šviestuvus.

 

 

Sicis mosaic stilius yra pagamintas iš murano glazūros, marmuro, stiklo, akmens ir keraminių plytelių ir tai suteikia unikalią savybę. Mozaikinis plytelių stilius papildo dimensiją, spalvą ir tekstūrą ir kiekviena iš šių mozaikų yra unikali ir graži. Sicis įmonė siūlo plyteles, mozaiką skirtingomis spalvomis, blizgesiais ir spinduliavimais, todėl galite išsirinkti mozaiką, kuri puikiai atitiks Jūsų stilių ir interjerą. Šias plyteles yra paprasta naudoti įvairių patalpų apdailai, virtuvėje, svetainėje ir aplamai interjere. Taip pat, SICIS įmonės mozaika gali būti naudojama baseinų, pirčių, vonios kambarių, SPA, grožio centrų ir dušų apdailai. Šios medžiagos turi neslystančias “anti-slip” savybes.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: