Pirties lankymas kartu su vaikais. | Sanilux

Pirties lankymas kartu su vaikais.

Pirties lankymas kartu su vaikais.

Pirties lankymas kartu su vaikais.

Moksleivių mokslo metų pradžioje kyla aktualus klausimas: ar vaikams leidžiama lankytis pirtyse, kad jie galėtų atsikratyti nuovargio ir streso? Štai ką šiuo klausimu sako KLAFS pirčių ir SPA įrangos gamintojas.

klafs-sauna-s1-pirtyje-su-vaikais-1

Reguliarus lankymasis pirtyse, kaip ir subalansuota mityba, sportas ar miegas, yra sveikos gyvensenos dalis. Tai yra teisingi įpročiai, kurie yra naudingi net tik suaugusiems, bet ir vaikams. Taigi, kuo anksčiau vaikai susipažins su sveiku gyvenimo būdu, tuo didesnė tikimybė, kad ir ateityje jie išlaikys tokį gyvenimo stilių.

Pavyzdžiui, Suomijoje, vaikai pirmą kartą apsilanko pirtyje jau pirmais savo gyvenimo metais. Teigiama, kad reguliarus pirties lankymas turi tokį patį teigiamą poveikį ir suaugusiems  ir vaikams. Pirties sesijos, sustiprina imuninę sistemą, todėl pradėjus lankyti pirtį  nuo vaikystės, galite greičiau apsaugoti organizmą nuo infekcijų ir išlaikyti gerą imunitetą.

Daugybė tyrimų rodo, kad ypač vaikams saunos sesijos turi teigiamą poveikį tiek jų fizinei tiek ir psichinei būklei. Vaikams, kurie reguliariai lankosi pirtyse, kvėpavimo takų ligų dažnumas sumažėja, o sergant ar negaluojant pasveikstama du kartus greičiau. Raminantis saunos poveikis  pašalina įtampą ir koncentracijos stoką. Po pirties procedūrų, vaikai labiau atsipalaiduoja ir geriau miega.

klafs-sauna-s1-pirtyje-su-vaikais

 KLAFS įmonės ekspertai pateikia tėvams šiuos patarimus:

  1. Pagrindinis patarimas: vaikas turėtų būti sveikas pirties sesijos metu. Jeigu nesate įsitikinę, ar galite eiti su vaiku į pirtį, pasikonsultuokite su šeimos gydytoju.
  2. Geriausia, pratinti vaiką prie pirties procedūrų Jūsų privačioje aplinkoje t.y. savo namuose. Teigiamą įprastą pirčių seansų poveikį galima pasiekti, pavyzdžiui, naudojant inovatyvią KLAFS įmonės sauną S1. Ši sauna puikiai tiks Jūsų buto vonioje, svetainėje ar SPA zonoje. Nenaudojant ši pirtis bus kaip stilinga Jūsų interjero dalis, o procedūros metu, tai bus tikra, funkcionali ir patogi sauna. Šią pirtį galite įsigyti 3 įvairių dydžių. Pirčių ir SPA įrangos gamintojas, taip pat, siūlo patrauklius dizaino variantus atsižvelgiant į kiekvieną kambario dizainą ir Jūsų individualius poreikius.
  3. Per pirmus apsilankymus pirtyje, turėtumėte leisti vaikui daryti tai, ką jis nori. Eiti į sauną ir iš saunos, ilsėtis, šokinėti ar šokti. Vaikas pažįsta pasaulį per žaidimus, todėl pirtis taip pat turi būti žaisminga patirtis.
  4. Pirmą pirties seansą KLAFS rekomenduoja naudoti Sanarium’o funkciją, su žemesne oro temperatūra ir švelnia drėgme. Be to, vaikas visada turėtų pradėti nuo apatinio pirties laiptelio, kad palaipsniui priprastų prie šilumos.
  5. Nepaisant suomių patirties pirtyje, kurie lankosi pirtyje kartu su vis dar žindomais kūdikiais, KLAFS gamintojas nerekomenduoja eiti į pirtį su vaikais, kurie dar nekalba.
  6. Jei Jūsų vaikas saunoje jaučiasi nepatogiai ar yra kaprizingas, geriau sustabdyti pirties seansą.
  7. Įsitikinkite, kad vaikai geria pakankamai vandens – prieš, po ir saunos sesijos metu.
  8. Linksminkite vaikus lengvu vandens šlakstymu pirtyje arba įspūdžių dušais ir kitomis vandens pramogomis po pirties.
  9. Ir paskutinis, bet svarbiausias patarimas – atkreipkite dėmesį į vaikų signalus. Ne tik pirtyje praleistas laikas sako, kada reikia palikti pirtį, o patys mažieji.

Jei seksite šiuos patarimus, Jūsų vaikai tikrai mėgausis pirtimi, ir ji taps fizinės ir psichinės sveikatos šaltiniu.

Šaltinis: https://www.klafs.de/unternehmen-klafs/presse/presseinformationen/pressemeldung/news/1-juni-ist-internationaler-kindertag-mit-kindern-in-die-sauna-mit-diesen-tipps-machen-eltern-al.html

Plačiau KLAFS gamintojo tinklalapyje

https://www.klafs.com

Gamintojo el. katalogą anglų k. galite pasižiūrėti čia.

Gamintojo el. katalogą rusų k. galite pasižiūrėti čia.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba tel. +370 699 18403