Robotas baseino valymui: cosmy the bot – ultra-švarus stilius

Robotas baseino valymui: cosmy the bot – ultra-švarus stilius

Robotas baseino valymui: cosmy the bot – ultra-švarus stilius

Cosmy the Bot – tai ne tik robotas baseino valymui. Tai modernus įrenginys, kuris atveria naują baseino valymo epochą. Šiame pasaulyje, kur veiksmingumas siejamas su elegancija ir stiliumi, Cosmy tampa neišvengiamu pagalbininku palaikant jūsų baseino švarą.

 BWT Cosmy the bot 250 baseino valymo robotas

Cosmy the Bot 250 yra nedidelis, bet galingas ir efektyvus valant baseiną. Jo ultra-modernus dizainas leidžia jam greitai ir efektyviai valyti,

sunaudojant minimaliai energijos. Jo išorė yra patraukli ir žavi. Cosmy the Bot: super mielas, bet aukšto našumo!

Kodėl Cosmy baseino valymo robotas yra praktiškas ir patogus naudojimui?

Jo intuityvi sąsaja palengvina darbą su įrenginiu, darant jį paprastu ir patogiu. Užtenka paspausti vieną mygtuką, ir Cosmy pradės darbą – jis apsaugos jūsų baseiną nuo nešvarumų. Jo ergonominis ir protingas dizainas daro jį idealiu naudojimui. Cosmy – tai ne tik techninis įrenginys, tai stiliaus ir elegancijos elementas.

BWT Cosmy the bot 250 baseino valymo robotas

Cosmy the Bot 250 yra aprūpintas dviguba filtracija, todėl jis yra dvigubai efektyvesnis. Ši sistema sugeria net mažiausias daleles ir palaiko vandenį baseine krištolinių. Be to, Cosmy the Bot 250 yra lengvas – jo svoris vos 12,5 svaro. Tai palengvina jo naudojimą ir perkėlimą. Greito nusileidimo sistema leidžia lengvai išimti jį iš baseino, sumažinant apkrovą jūsų nugarai.

Cosmy yra aprūpintas navigacijos technologija, leidžiančia jam laisvai judėti po baseino paviršių, prisitaikant prie kiekvienos jo konfigūracijos. Optimizuotas valymo maršrutas garantuoja visišką padengimą, pašalindamas visus nešvarumus, nepriklausomai nuo baseino formos.

Be to, Cosmy baseino robotas ne tik efektyvus įrenginys, bet ir galimybė išreikšti savo individualumą. Jį galima pritaikyti pagal jūsų pageidavimus – galite pasirinkti vieną iš aštuonių spalvų apdailai ir šonams. Galite spalvomis priderinti valymo robotą su baseino skėčiais ir gultais ar netgi priderinti prie savo maudymosi kostiumėlio.

Svarbu yra energijos naudojimo efektyvumas. Greito ir logiško judėjimo sistema, galingas siurbimas leidžia Cosmy greitai dirbti, taupant valymo laiką ir energiją, užtikrinant puikų rezultatą.

BWT Cosmy the bot 250 baseino valymo robotas

Cosmy baseino roboto techninės charakteristikos

Cosmy the Bot 250  svoris vos 12,5 svaro, o jis veikia nuo maitinimo šaltinio, mažiau nei 29 voltai, suvartodamas mažiau nei 150 vatų energijos. Be to, Cosmy įranga turi dvigubą filtraciją, viršutinį prieigą prie filtro, indikatorių dėžutės užpildymui ir PVC šepetėlių tipą. Valymas iki 40 pėdų baseine yra įmanomas su Cosmy, nepriklausomai nuo jo formos ir hidroizoliacijos tipo. Valymo ciklo trukmę galite pasirinkti – 1,5, 2 arba 2,5 valandos.

Cosmy the Bot 250 yra aprūpintas navigacijos technologija, naudojant išmanųjį giroskopą ir baseino įėjimo aptikimo funkciją, užtikrinančią tikslų ir efektyvų valymą. Garantija Cosmy the Bot 250 yra 2 metai plius 1 papildomais metais pagal ribotą garantiją.

BWT Cosmy the bot 250 baseino valymo robotas

Cosmy the Bot 250 kosmetinis vaizdas praturtėja įmontuota Bluetooth modulio dėka. Naudodamiesi BWT Best Water Home programa galite lengvai valdyti savo robotizuotą baseino valymą. Tai puiki priemonė greitam baseino valymui ir vandens švaros palaikymui. Reikia tik kelių akimirkų ir jūsų baseinas tampa tobulo švarumo.

Cosmy the Bot 250 yra sukurtas Aquatron įmonėje, kuri priklauso tarptautinei BWT grupei – pripažintam lyderiui baseinų ir saugios, kristalinės švarios vandens srityje. Patikimumas, aukšta našumas, dizainas, stilius, spalva, lengvas svoris, praktiškumas ir prisijungimas prie interneto – Cosmy turi visa tai ir tai už ekonomišką kainą!

TAIGI, PASIDUOKIME COSMY, ROBOTO BASEINO VALYMO ĮRENGINIU, KURIS PAKEIS JŪSŲ BASEINO GYVENIMĄ!

Cosmy the Bot robotas baseino valymui katalogą galite pavartyti PASPAUDĘ ČIA

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie OSPA

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]