SPA baseinų hidroterapijos masažo tipai

SPA baseinų hidroterapijos masažo tipai

SPA baseinų hidroterapijos masažo tipai

Passion Spas gamintojas siūlo masažinius baseinus, hidromasažinius, džiakuzi ir mini SPA baseinus, taip pat turi povandeninio masažo funkciją.

Passion Spas masažinių baseinų purkštukai

Kiekvienas mini baseinas turi skirtingus masažo purkštukus, kurių tikslas yra atsipalaidavimas. Įmonė “Passion Spas” bendradarbiavo su fizioterapeutais ir sukūrė išskirtinius SPA baseinų hidroterapijos masažo tipus.

„Aqua Rolling Massage“ – išskirtinis masažo purkštukas, kuris veikia iš apačios. Atsisėdus, vanduo kyla per sėdynės atlošą, o sūkurys sukelia energingą masažą ir atpalaiduoja nugaros raumenis.

Passion Spas masažinių baseinų purkštukai

„Intense Therapy Zone“ – tikslus masažas apatinėje nugaros dalyje, kuriame masažo intensyvumas gali būti reguliuojamas. Tik įmonė Passion Spas gamina terapijos sistemas apatinėms nugaros raumenims, kuriuos galima reguliuoti skirtingais intensyvumo lygiais skirtingose vietose.

Passion Spas masažinių baseinų purkštukai

„Levitation Bed“ – tai inovatyviausia SPA masažo funkcija. Atsigulus, suteikia plūduriavimo jausmą, nes Jūsų kūnas bus visiškai apgaubtas švelniu masažu, kurio stiprumas ir intensyvumas yra reguliuojamas. Kad atliktumėte viso kūno masažą, galite atsigulti nugara arba veidu į viršų. Tokio tipo masažą rasite tik Passion Spas baseinuose.

Passion Spas masažinių baseinų purkštukai

Waterfall Massage“ – tai masažinis baseino kaskadas. Šiltas vanduo lengvai atpalaiduoja kaklą ir pečius. Šią sensaciją patiriate mėgaujantis efektyviu kaskadinio krioklio masažu. Pasibaigus pajusite Jūsų viršutinę nugaros dalį ir kaklą visiškai atsipalaidavusius.

„Therapy Wave Zone“ yra masažo purkštukas SPA baseine, kuris prasideda nuo apatinės nugaros dalies ir lengvai bei švelniai juda link pečių ir kaklo. Taigi, baseino purkštuko tipas imituoja švelnų “kočėlos” masažą, judant nuo nugaros apačios iki viršutinės dalies. Tai atpalaiduoja apatinės nugaros ir kaklo raumenis.

Passion Spas masažinių baseinų purkštukai

Mini baseiną galima įrengti pastatomą ant terasos name ar net bute, ar integruotą į žemę.

Prieš įsigyjant sūkurinę vonią, svarbu atkreipti dėmesį į gamintojo medžiagų kokybę, vonios dydžius ir papildomus hidromasažo vonios priedus. Norėdami gauti daugiau informacijos, galite skaityti mūsų straipsnį apie tai, kaip išsirinkti hidromasažinę ar sūkurinę vonią. Skaitykite mūsų straipsnį apie „Kaip išsirinkti hidromasažinę ar sūkurinę vonią?“.

Jei planuojate įsigyti namų SPA ar masažinį baseiną, susisiekite su Sanilux.lt komanda, ir mūsų kolegos padės jums parekomenduoti ir parinks mini SPA baseiną, tinkamą jūsų namams. Visus mini baseino modelius ir kainas galite rasti čia: https://passionspas.lt.

PLAČIAU

Plačiau apie Passion Spas

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti lauko ar vidaus baseiną, masažinį ar džakuzi baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]