Studio F. A. Porsche sukūrė naują KLAFS S11 pirties dizainą

Studio F. A. Porsche sukūrė naują KLAFS S11 pirties dizainą

Studio F. A. Porsche sukūrė naują KLAFS S11 pirties dizainą

KLAFS gamintojas ir Studio F. A. Porsche sukūrė naują KLAFS S11 pirties dizainą. Tai išskirtinės kokybės ir dizaino derinys, kuris sukuria visiškai naują pirties patirtį. S11 pirtyje įrengtas šviesos ir garso modulis, suteikiantis jums stimuliuojančią ir magišką pirties erdvę.

KLAFS S11 pirtis

Viena iš svarbiausių KLAFS S11 pirties savybių yra jos ilgaamžiškas dizainas ir harmoninga forma. Puristinės ir ilgaamžiško dizaino formos derinamos su šviesos ir garso technologija, kurios suteikia unikalią poilsio patirtį.

Pirties sienoje yra kruopščiai parinktos švelniai kampuotos horizontalios medinės apdailos juostos, kurios sukuria šilumą ir jaukumą. Be to, siena pagaminta iš tradicinio japoniško popieriaus “washi”, kuris suteikia elegancijos ir subtilumo. Šviesos apšvietimo technologija perteikia šiltą ir erdvų dizainą, kuris tikrai sužavės Jūsų akis.

KLAFS ir Studio F. A. Porsche bendradarbiavimas įnešė išskirtinę estetiką ir stilingumą į šią pirties koncepciją. Suapvalinti medienos elementai, sklandūs perėjimai tarp gultų ir sienų bei paslėpta pirties įranga suteikia Jums puristinį ir estetinį įspūdį. KLAFS S11 atrodo kaip plūduriuojanti pirtis su stilingu berėmiu stiklo fasadu ir išorinių šampano atspalvio dailylenčių apdaila. Tai suteikia pirties interjerui išskirtinį ir modernų dizainą.

KLAFS S11 pirtis

Ši pirtis ne tik atrodo nuostabiai, bet taip pat yra aprūpinta puikia technologija. KLAFS S11 gali būti įrengta su KLAFS Fero pirties krosnele, kuri yra saugi alternatyva mažesnėms saunoms. Didesnių išmatavimų pirtimsgalite pasirinkti didesnės talpos KLAFS Majus pirties krosnelę.

Valdymas taip pat yra svarbi šios pirties dalis. KLAFS siūlo modernius ir elegantiškus valdymo pultus, kurie suteiks visą pirties kontrolę. Valdymo pultuose yra daugybė funkcijų, kurias galite naudoti, norėdami reguliuoti temperatūrą, laiką, apšvietimą ir net aromaterapiją bei kitus saunos seansus ir funkcijas. Minimalistinis ir kompaktiškas dizainas su aliuminio apdaila suteikia šiuolaikišką dizainą.

Norint suteikti jums dar daugiau patogumo ir funkcionalumo, KLAFS sukūrė pakabinamą pirties šviestuvą NOOA. Šis šviestuvas, yra Studio F. A. Porsche dizaino kūrinys, pasižymi dviejų atspalvių apšvietimu ir atsparumu temperatūrai. Jis yra tinkamas naudoti virš pirties krosnelės ir gali būti reguliuojamas naudojant KLAFS pirties valdymo pultą. Šis šviestuvas tikrai papildys pirties dizainą.

KLAFS S11 pirtis

Be to, KLAFS siūlo ir išmaniojo telefono programėlę, kuria galite valdyti savo pirtį iš bet kurios vietos. Programėlė turi daug funkcijų, įskaitant įjungimą, išjungimą, būsenos tikrinimą, laikmačio nustatymą ir drėgmės reguliavimą. Tai puikus būdas patogiai valdyti savo pirtį ir pašildyti pirtį jei esat 15 minučių atstumu nuo namų.

Galiausiai, KLAFS siūlo KNX modulį, kuris leidžia valdyti pirtį per protingą namų sistemą. Šis modulis yra individualiai konfigūruojamas ir suteikia daugiau valdymo galimybių.

KLAFS S11 pirtis yra tikra aukščiausio lygio sveikatingumo oazė. Savo unikaliu dizainu, šviesos ir garso moduliais bei moderniomis funkcijomis ji tikrai patrauks dėmesį. Pirties paprastumas, funkcionalumas ir elegancija užtikrins visišką atsipalaidavimą ir malonumą.

KLAFS pirčių gamintojo katalogą galite rasti PASPAUDĘ ČIA 

Daugiau informacijos apie KLAFS S11 pirtį

PLAČIAU

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti KLAFS sauną ir SPA įrangą?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]