KLAFS pirties įrengimas ir kaina: individualus projektavimas | Sanilux

KLAFS pirties įrengimas ir kaina: individualus projektavimas

KLAFS pirties įrengimas ir kaina: individualus projektavimas

KLAFS pirties įrengimas ir kaina: individualus projektavimas

KLAFS pirtis yra aukštos kokybės ir išskirtinio dizaino produktas. Gamintojo tikslas yra suprojektuoti ir įrengti individualią KLAFS pirtį naudojant įvairią pirčių įrangą, aksesuarus ir pirties funkcijas. Kiekviena KLAFS pirtis yra unikali ir atitinka kliento poreikius, kurie sukuria patogų ir sveikatingumą skatinantį pirties dizainą.

    KLAFS Aura individualios pirties įrengimas ir projektavimas

Prieš pradedant KLAFS saunos įrengimą, būtina atkreipti dėmesį į kelis svarbius kriterijus, kurie padės sukurti pirties dizainą bei išsirinkti pirties įrangą ir aksesuarus.

Pagrindiniai saunos įrengimo kriterijai, į kuriuos verta atkreipti dėmesį prieš įrengiant pirtį savo namuose:

  1. Saunos išmatavimai ir dydis

KLAFS pirtį galima įrengti skirtingose namo patalpose. Tai gali būti palėpėje, vonioje, terasoje, virtuvėje ar net bendrame kambaryje. Prieš įrengiant sauną, būtina atidžiai išmatuoti patalpą, kurioje ji bus įrengiama, ir pasirinkti tinkamą pirties dydį, atsižvelgiant į tai, kiek asmenų naudosis sauna. Saunos dydis gali būti nuo 2-jų iki 6 vietų ar net daugiau.

  1. Medienos tipas ir atspalvis 

KLAFS Aura individualios pirties įrengimas ir projektavimas

Investuojant į pirtį, itin svarbu suteikti pirmenybę kokybei. KLAFS siūlo aukštos kokybės, platų medienos tipų ir atspalvių pasirinkimą. KLAFS pirtys yra pagamintos naudojant geriausias medžiagas, kurios užtikrina ilgaamžiškumą. Medienos rūšis turi įtakos pirties kainai, priklausomai nuo medienos retumo ir kokybės.

  1. Pirties krosnelės dydis ir galingumas

KLAFS siūlo skirtingo dydžio ir galingumo pirties krosnelių modelius. O krosnelės modelis priklauso nuo saunos išmatavimų ir pirties funkcijų poreikio. KLAFS pirties krosnelės modeliai: KLAFS Fero, KLAFS Majus ir KLAFS Bonatherm.

KLAFS Aura individualios pirties įrengimas ir projektavimas

  1. Pirties funkcijos ir valdymo pultas

KLAFS pirtis galima įrengti su įvairiomis funkcijomis, kurios suteikia išskirtinę saunos seanso patirtį. Pavyzdžiui, KLAFS Sanarium funkcija leidžia pasirinkti 5 skirtingus pirties rėžimus, o Turboheat funkcija leidžia saunai greitai įšilti. Kartu su pirties valdymo pultu galite reguliuoti bei kontroliuoti visas saunos funkcijas: Sanarium ir Turboheat funkciją, apšvietimą, saunos temperatūrą, saunos iš anksto nustatytas programas ir daugelis kitų funkcijų.

  1. Saunos apšvietimas

KLAFS pirtyje galima įrengti apšvietimą, kuris suteikia malonią ir atpalaiduojančią atmosferą. Saunos apšvietimą galima įrengti virš pirties krosnelės, apšvietimą po gultu, už nugaros atramos, chromoterapijos spalvotą apšvietimą ar net švelnų žvaigždėtą dangų.

KLAFS Aura individualios pirties įrengimas ir projektavimas

  1. Pirties aksesuarai

KLAFS siūlo įvairius pirties aksesuarus, kurie gali pakeisti saunos procedūrų patirtį ir komfortą. Tai gali būti KLAFS Aquaviva šviesos ir garso modulis, saunos MOLLIS pagalvėlės, integruota muzikos sistema, KLAFS Microsalt įrenginys.

  1. Papildoma įranga

Infraraudonųjų spindulių sėdynės integravimas, apsipylimo kubilas, kurį galima įrengti šalia pirties duše, pėdų vonelės, SPA ledo generatoriai, įspūdžių dušai – dušo sistemos, šildomos terapeutinės lovos, bei kita SPA įranga.

  1. Saunos įrengimas

Saunos įrengimo procesas atliekamas su didžiausiu dėmesiu detalėms ir tikslumu, siekiant kiekvieną pirtį paversti meno kūriniu. O tai užtikrina ne tik išskirtinį dizainą, bet ir maksimalų komfortą, ilgaamžiškumą ir malonumą naudojantis pirtimi.

KLAFS Aura individualios pirties įrengimas ir projektavimas

Dėl individualios pirties įrangos pasirinkimo, KLAFS pirties kaina labai skiriasi. Norint įsigyti KLAFS sauną, pirmiausia reikėtų konsultuotis su pirties įrengimo ekspertu, kuris padės suprasti visas pirties įrangos galimybes bei pasiūlytų įvairius kainų variantus. KLAFS pirtis yra ilgaamžiška investicija, ja galėsite mėgautis savo namų aplinkoje.

Siūlome platų KLAFS pirčių pasirinkimą: pagal pirties dydį, dizainą, medienos tipą, pirties krosneles, valdymo pultus ir papildomas funkcijas. Taip užtikriname, kad kiekviena pirtis yra individuali, atsižvelgiant į biudžetą, konkrečius poreikius ir pageidavimus.

KLAFS pirčių gamintojo katalogą galite rasti čia https://www.calameo.com/books/005027925a193a072eaba

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtį.

SUSISIEKTI

Kiti KLAFS gamintojo kiti straipsniai:

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti KLAFS sauną ir SPA įrangą?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums: