Trautwein gamintojo SPA įranga ir SPA centro įrengimas

Trautwein gamintojo SPA įranga ir SPA centro įrengimas

Trautwein gamintojo SPA įranga ir SPA centro įrengimas

SPA paslaugų ir sveikatingumo centrai tampa vis populiaresni, nes žmonės ieško būdų kaip atsipalaiduoti. Tačiau SPA paslaugų ar sveikatingumo zonos planavimas ir projektavimas gali būti nelengva užduotis. Šiame straipsnyje aptarsime kai kuriuos pagrindinius faktorius, į kuriuos reikia atsižvelgti norint sėkmingai planuoti ir kurti SPA centrą.

Trautwein SPA masažo ir procedūrų įranga

Teisingas kambarių planavimas yra pelningo SPA centro pagrindas. Būtinas subalansuotas kambarių skaičius, tikslassuteikti daugiau procedūrų negu yra personalo. SPA centras, kuriame siūlomos procedūros su minimaliu terapeuto įnašu, gali padidinti jo ekonomiškumą. Terapeuto procedūros, tokios kaip masažai ir grožio procedūros, yra SPA meniu dalis. Tačiau SPA meniu galima papildyti kartu su “Trautwein” SPA įrangos gamintojoThermo-Spasu plūduriuojančiomis lovomis, hidroterapijos voniomis tokios kaip „Hydroxeur“ masažinės vonios bei lietaus masažo dušo procedūromis. Šios masažo procedūros gali padėti sukurti atpalaiduojančią ir atgaivinančią SPA patirtį, bei nereikalauja didelio dėmesio iš terapeuto pusės.

Trautwein SPA masažo ir procedūrų įranga

SPA dizainas turi sukurti harmoningą atmosferą, kurioje patogiai jaustųsi ir svečias, ir terapeutas. Naudojant interjero dizainą, galima daug pasiekti su nedidelėmis priemonėmis. Investuoti į brankų dekorą, keramiką ar baldus reikėtų tik tada, kai yra pakankamai biudžeto.

Gydymo kokybė yra labai svarbi SPA paslaugų sėkmei. Jei SPA centras siūlo maudymosi patirtį, tai turi būti speciali sveikatingumo vonia, kuri tikrai lepintų svečią povandeniniu masažu, garso bangų masažu ir spalvota šviesa. Bei yra svarbu, kad klientas šios masažo procedūros negali atkartoti namuose.

Trautwein SPA masažo ir procedūrų įranga

SPA centro registratūra yra labai svarbi ir turėtų būti toje vietoje, kur praeina daug žmonių. Už SPA priėmimą atsakingas asmuo kuris moka parduoti SPA procedūrą. Nustatę svečio pageidavimus, jie gali pasiūlyti tinkamą procedūrą. SPA registratūros komandos rezervacijos efektyvumas ir jų gebėjimas optimizuoti pajėgumus yra labai svarbūs SPA apimčiai.

Trautwein SPA masažo ir procedūrų įranga

Kvalifikuoti darbuotojai yra pagrindinė klestinčio SPA centro sąlyga. Komanda turėtų žinoti visus meniu nurodytus procedūros būdus. Kviesdami darbuotojus patys išbandyti procedūrą yra geriausias būdas užtikrinti, kad jie galėtų juos įtikinamai parduoti.

SPA centro reklama yra būtina. Viešbučio svečiams atvykus nemokamai gauti kuponą procedūrai yra idealus būdas pritraukti verslą į SPA. Taip pat gera proga gali būti pasiūlyta trumpam „Thermo-Spa“ seansui be jokių produktų parduoti svečiams mokamą SPA procedūrą. Jei SPA centras yra pasiekiamas trumpam laikui, jis gali būti reklamuojamas kaip „Paskutinės minutės sveikatingumas“ vietose, kuriose yra daug žmonių, pavyzdžiui, viešbučio registratūra, liftai ir holas.

Planuojant ir projektuojant SPA ar sveikatingumo zoną reikia atidžiai apsvarstyti patalpų planavimą, dizainą, techninę įrangą, procedūrų kokybę, SPA registratūrą, kompetentingus darbuotojus ir reklamą. Tik taip galite sukurti sėkmingą ir pelningą SPA paslaugų centrą.

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Kiti Trautwein gamintojo straipsniai:

Plačiau apie Trautwein

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti SPA paslaugų or sveikatingumo centrą, sauną ar baseiną?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų SPA, saunos ar baseino projektu, padės parinkti tinkamiausią SPA ir baseino įrangą, mozaiką ir plyteles, pirties įrangą ir pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]