Vasaros nuolaida KLAFS pirtims -25%

Vasaros nuolaida KLAFS pirtims -25%

Vasaros nuolaida KLAFS pirtims -25%

Saulė šviečia, šiltas oras, ir tai reiškia, kad atėjo puiki proga įsigyti KLAFS pirtį su -25% nuolaida! Šios vasaros nuolaidos metu sutaupysite nuo 1000 eurų.

Į vasaros akciją įeiną šie KLAFS pirčių modeliai:

  • KLAFS Premium pirtis išsiskiria dėl galimybės įrengti nestandartinių išmatavimų saunas. Pavyzdžiui tai gali būti apvali, kvadratinė ar penkiakampė sauna.
  • KLAFS Aura pirtis perteikia namų jaukumą bei patogumą. Tai moderni namų sauna. Išsiskiria plūduriuojančiais bei atvirais saunos gultais, kurie suteikia erdvės.
  • KLAFS Aurora pirtis prabangi ir elegantiška KLAFS pirtis išsiskiria lubų dizainu ir sukuria įspūdingą saunos apšvietimą.

  • KLAFS Home pirtis viena iš populiariausių KLAFS saunos modelių. Tai kokybės ir kainos santykis – aukštos kokybės standartinė saunos įranga ir aksesuarai.
  • KLAFS Matteo Thun pirtisšį pirties dizainą sukūrė garsūs Matteo Thun ir Antonio Rodriguez dizaineriai. Pirtis suteikia visišką privatumą ir nuostabų vaizdą iš išorės. Paprastos formos, natūrali pirties apdaila ir diskretiškas apšvietimas. Ši pirtis garantuoja neprilygstamą atsipalaidavimą.

KLAFS Matteo Thun pirtis

  • KLAFS Pure pirtis – paprasta, bet elegantiška pirtis, nominuota “German Design” apdovanojimu 2011 metais. Šioje pirtyje harmoningai susilieja aukštos kokybės cūgos mediena, kampinis stiklo saunos fasadas pabrėžia dizaino meistriškumą, o paslėptas apšvietimas, suteikia išskirtinumo ir leidžia mėgautis malonumais kiekvienoje pirties sesijoje.
  • KLAFS Casena pirtis elegancija ir erdvumas, išorinė pirties apdaila didelis stiklinis fasadas iš Wenge medienos, iš kurio atsiveria kerintis vaizdas į pirties vidų. Plūduriuojantys pirties gultai, Wenge medienos CURVE pirties lubų dizainas kartu įrengiamas su „POLAR STARRY SKY“ žvaigždėtas dangus apšvietimu. CASENA pirtis yra tikras dizaino akcentas, prabanga ir komfortas.

KLAFS Casena pirtis

  • KLAFS S1 pirtis idealus pasirinkimas jeigu gyvenate mieste. Tai išskleidžiama sauna vienu mygtuko paspaudimu. Ši sauna gali būti laisvai įrengiama miegamajame, vonioje ar svetainėje. Dienos metu bus įprasta drabužių spinta, o vakarais ar savaitgaliais galėsite mėgautis saunos malonumais.
  • KLAFS S1 Manual pirtiskompaktiška ir prabangi pirtis. Suteikia aukščiausio lygio pirties malonumą mažiausioje erdvėje. Ši moderni pirtis yra dviejų išmatavimų, XXS ir XS, turinti išradingą bei paprastą rankiniu būdų išskleidimo mechanizmą, todėl puikiai tiks bet kurioje patalpoje. Bei pirtyje gali mėgautis du besimaudantys pirties mėgėjai.

KLAFS Manual Sauna

  • KLAFS Easy pirtiselegantiškas ir šiuolaikiškas pirties dizainas, kuris papildo modernias gyvenamąsias erdves, todėl tai yra idealus pasirinkimas tiems, kurie gyvena lankstų miesto gyvenimo būdą. Dėl lengvo surinkimo proceso šią išmaniąją pirtį galima greitai įrengti be profesionalų pagalbos. Galima įsigyti įvairių išmatavimų ir turi didelį medienos apdailos pasirinkimą, įskaitant paprastą baltą ar prabangios medienos atspalvius.

Be to, KLAFS pirtis yra įrengiama pagal individualius patalpos išmatavimus bei pirties naudojimą ir pageidavimus. Galite išsirinkti nuo pirties valdymo pultų iki pirties krosnelės modelių – Fero, Majus arba Bonatherm pirties krosnelės, integruoti Sanarium (sauna su garu) ir Turboheat (saunos įšilimas per  20min) funkcijas. Išsirinkti pageidaujamą jaukų pirties apšvietimą po gultais, Romeo ir Julliet šviestuvus, už nugaros atramos Sunset apšvietimas ar įrengti žvaigždėtą dangų, integruoti infraraudonųjų spindulių sėdynę bei įsigyti MOLLIS pirties pagalvėles ir kilimėlius.

Taip pat, galite išsirinkti bei priderinti prie Jūsų namų interjero pirties vidaus ir išorės apdailą. KLAFS gamintojas turi didelį medienos apdailos pasirinkimą nuo standartinių dailylenčių iki modernios lukšto apdailos. Medienos apdailą ir atspalvius galite rasti PASPAUDĘ ČIA

Nepraleiskite galimybės šią vasarą įsigyti KLAFS pirtį su 25% nuolaidą. Sutaupykite nuo 1000 eurų ir patirkite prabangų pirties poilsį.

KLAFS pirčių gamintojo katalogą galite rasti PASPAUDĘ ČIA

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie KLAFS

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įrengti KLAFS sauną ir SPA įrangą?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]