7 priežastys, kodėl įsigyti namų pirtį.

7 priežastys, kodėl įsigyti namų pirtį.

7 priežastys, kodėl įsigyti namų pirtį.

Planuojate įsirengti pirtį savo namuose? Mes išdėstysime 7 priežastis, kodėl verta įsigyti namų pirtį.

Sustiprinkite šeimos bendravimą

Nuolatos naršant internete ar sėdint telefone, šeimose dažnai atsiranda dėmesio bei tarpusavio komunikacijos trūkumas. Pirtis – tai vieta, kurioje mes atsipalaiduojame ir skiriame laiką vienas kitam. Kyla problemų atitraukti vaikus nuo „iPad“ ar išmaniųjų telefonų? Pabandykite skirti laiko pirčiai, kuri leis kartu pabendrauti ir pamąstyti.

Sumažinkite stresą

Karštis pirtyje padeda mums atsipalaiduoti bei reguliuoja kortizolio kiekį kraujyje. Kortizolis yra hormonas, kuris išsiskiria, kai patiriame stresą, o per didelis kortizolio kiekis gali sukelti daugybę sveikatos problemų, tokių kaip imuninės sistemos ir miego sutrikimus. Maudymasis saunoje sumažina kortizolio kiekį mūsų kraujyje ir skatina serotonino gamybą. Serotoninas yra mūsų „laimės hormonas“, kuris leidžia mums jaustis gerai ir neutralizuoja depresiją.

Sustiprinkite imunitetą

Pirtis turi teigiamą poveikį mūsų imuninei sistemai, o reguliarus pirties lankymas sumažina peršalimo ir gripo riziką. Šiluma skatina kraujotaką ir baltųjų kraujo kūnelių gamybą, o tai padeda apsaugoti mūsų organizmą nuo virusų ir bakterijų.

„Plačiau apie pirties ir sausos druskos procedūras prieš virusus SKAITYKITE ČIA“.

SKAITYKITE ČIA

Padeda numesti svorį

Ar žinojote, kad karšta vonia gali sudeginti tiek pat kalorijų kaip ir bėgimas? Aukšta temperatūra stimuliuoja kalorijų deginimą taip pat, kaip pakilusi kūno temperatūra per fizinį krūvį. Profesorius Steve Faulkner iš Longboro universiteto yra šio tyrimo iniciatorius. Tyrimo metu dalyviai praleido valandą karštoje vonioje, o paskui valandą važiavo dviračiu. Jis nustatė, kad abu pratimai sumažino cukraus kiekį kraujyje ir vienodai padidino sudegintų kalorijų kiekį.

Gilus miegas

Karštis, tyla ir ramybė padės atsipalaiduoti, o tyrimai parodė, kad pirties sesija gali turėti dramatišką poveikį miegui. Pakėlus kūno temperatūrą pirtyje prieš pat einant miegoti, jūsų įšilęs kūnas vėliau automatiškai veiks, kad sureguliuotų savo temperatūrą. Būtent toks vėsimas ir normalizavimasis po pirties jus atpalaiduos ir migdys. Iš karto po pirties procedūros būsite ramus ir atsipalaidavęs ir visą naktį ramiai miegosite.

Atnaujinkite savo odą

Reguliarus saunos, ypač karštos, lankymas, gali išties pakeisti odos išvaizdą. Padidėjusi šiluma, padidėjęs prakaitavimas bei kraujo apytaka skatina kolageno gamybą ir iš gilumos valo bei atjaunina odą. Nepamirškite gerti daug vandens, bei naudoti drėkinamąjį losjoną po pirties procedūrų.

Apsaugo širdį nuo ligų

Tyrimai parodė, kad reguliarus pirties lankymas sumažina riziką sirgti širdies ligomis. Neseniai atliktas suomių tyrimas patvirtino, kad lankant sauną sergamumo rizika gali sumažėti net 63 proc. Tyrimas taip pat parodė, kad kuo dažniau praleidžiate laiką pirtyje, tuo stipresnis yra teigiamas poveikis sveikatai ir jūsų širdžiai.

Įsitikinote, kad norite įsigyti namų pirtį? Dabar Sanilux.lt turi dideles nuolaidas produktams iš ekspozicijos – KLAFS Lounge Q pirtis, KLAFS D6 garinė pirtis, KLAFS S1 išskleidžiama sauna ir KLAFS Sway Lounger siūbuojanti lova. Visą ekspoziciją galite pamatyti mūsų Sanilux.lt salone – apsilankykite Šaltinių g. 26 Vilnius.

Norėdami rasti detalesnę informaciją bei kainas apie namų pirtis ir SPA įrangą, užsukite IŠPARDAVIMAS paskyroje. Arba spauskite čia.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti KLAFS sauną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų pirties projektu, padės parinkti tinkamiausius pirties išmatavimus bei išdėstymą, pirties apdailą, pirties krosnelę, apšvietimą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]