Šilumos sistemos, radiatoriai. Kaip išsirinkti radiatorius?

Šilumos sistemos, radiatoriai. Kaip išsirinkti radiatorius?

Šilumos sistemos, radiatoriai. Kaip išsirinkti radiatorius?

Komfortas ir efektyvumas: „Runtalradiatoriai ir šilumos sistemos

Šiuolaikinio gyvenimo būdo dalis yra pasirūpinimas savo namų šiluma ir komfortu. Norint užtikrinti tinkamą šildymą, verta atkreipti dėmesį į šildymo sistemą, kuri atitiktų Jūsų poreikius ir dizainą. Tinkamo radiatoriaus pasirinkimas ne tik suteiks šilumos, bet ir sukurs patrauklią interjero detalę. Ilgamete patirtimi šioje srityje gali pasigirti „Runtal“ – žinomas šilumos sistemos gamintojas.

Runtal radiatoriai ir šilumos sistemos

Pasirinkti tinkamą šilumos sistemą nėra lengva užduotis, tačiau „Runtal“ teikia aiškų planą, kuris padės rasti idealų variantą.

 1. Pasirinkite tinkamą šildymo sistemą: Iš pradžių turite nuspręsti dėl hidraulinės šildymo sistemos, kuri suteikia daug komforto, taupymo ir valdymo privalumų. Tai apima katilą, kuris šildo vandenį, perduodantį šilumą į radiatorius.
 2. Nustatykite šilumos poreikį: Patikimas šildymo rangovas arba santechnikas turėtų nustatyti šilumos poreikį pagal pastato charakteristikas. Dėl daugybės kintamųjų, tai svarbu patikslinti su specialistu.
 3. Pasirinkite radiatoriaus stilių ir padėtį: Optimalus radiatoriaus išdėstymas yra po langais ar ant sienų, kur šilumos nuostoliai yra didžiausi. Nuspręskite dėl radiatoriaus stiliaus, atitinkančio interjero poreikius.
 4. Nustatykite matmenis: Pasirinkite radiatoriaus aukštį ir ilgį pagal šilumos poreikį ir išdėstymo vietą. Pasirinkite modelį, kurio šilumos galingumas neviršija +/-10 % nuo apskaičiuoto lygio.
 5. Pasirinkite vamzdyno konfigūraciją: Radiatoriai turi būti tinkamai prijungti prie katilo. Pasirinkite tinkamą vamzdyno jungimo būdą, atsižvelgiant į radiatoriaus vietą.
 6. Pasirinkite valdymo vožtuvus: Pasirinkite tinkamus vožtuvus, kurie leis reguliuoti radiatoriaus temperatūrą. „Runtal“ siūlo įvairius standartinius ir dekoratyvinius vožtuvus.
 7. Pasirinkite vamzdyno apdailą: Užtikrinkite tinkamą vamzdyno apdailą, kad šilumos sistema derėtų su interjeru. „Runtal“ siūlo įvairių dydžių apdailos detalės.
 8. Pasirinkite apdailą: „Runtal“ siūlo platų spalvų pasirinkimą, taip kad galėsite harmoningai suderinti radiatorius su interjero spalvomis.

Runtal radiatoriai ir šilumos sistemos

Pasirinkus „Runtal“ šilumos sistemą, galėsite mėgautis ne tik šiluma, bet ir išskirtiniu dizainu. Šios įmonėsilgametė patirtis šildymo srityje užtikrins namų komfortą ir taupymą.

„Runtal“ radiatoriai ir šilumos sistemos:

 • Žemo profilio radiatoriai
 • Sieniniai radiatoriai
 • Vertikalūs radiatoriai
 • Individualūs radiatoriai –vertikalių stulpelių tipo radiatoriai, architektūrinio dizaino radiatoriai, galima atlikti kaip kambario pertvarą, apvalūs radiatoriai,
 • Rankšluosčių radiatoriai

Paruošime SPA centro koncepciją, suprojektuosime ir įrengsime vonios kambario ar SPA interjerą, parinksime apdailos medžiagas, plyteles, mozaiką, santechniką ir visą reikalingą baseino, pirties ar garines saunos įrangą.

Sanilux.lt salone Vilniuje galite įsigyti vonios kambario baldus, santechniką bei vonios aksesuarus, plyteles, mozaiką, baseino įrangą, SPA ir saunų įrangą namams, SPA įrangą sveikatingumo centrui, KLAFS pirtis.

SUSISIEKTI

Plačiau apie Runtal

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti radiatorius ar šildymo įrenginius nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų projektu ir parinks daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]