3 pagrindinės vonios įrangos ir maišytuvų priežiūros problemos

3 pagrindinės vonios įrangos ir maišytuvų priežiūros problemos

3 pagrindinės vonios įrangos ir maišytuvų priežiūros problemos

Jus įsigijote praustuvo maišytuvą, dušo sistemą ar metalinius vonios kambario aksesuarus. Kad pirkiniai Jus tenkintų ilgus metus, rekomenduojama sekti priežiūros taisyklių. Metalas be abejo yra patvari ir ilgalaikė medžiaga, kaip ir cinkuota ar PVD danga (chromas, auksas, rožinis auksas, varis, žalvaris), tačiau jis taip pat gali būti pažeistas.

Vonios kambario įrangos ir aksesuarų priežiūra

3 dažniausiai pasitaikančios vonios įrangos ir maišytuvų valymo problemos:

  1. Nereguliarus valymas

Idealiu atveju, po kiekvieno gaminio naudojimo reikėtų nuplauti ir nušluostyti minkšta šluoste. Taip gaminys bus apsaugotas nuo ilgalaikio kontakto su kosmetika, plovikliais (kurie gali pradėti cheminę reakciją su metalais) ir nuo kalkių nuosėdų, kurias vėliau sunku pašalinti. Iš esmės žala atsiranda bandant pašalinti senas dėmes.

Vonios kambario įrangos ir aksesuarų priežiūra

  1. Pažeidimai dėl abrazyvinių medžiagų

Kietos kempinės, šepečiai, milteliai ir skysti abrazyviniai valikliai gali subraižyti dangą arba net kai kuriose vietose nusidėvėti iki netauriojo metalo.

  1. Cheminė žala

Nenaudokite agresyvių valymo priemonių ir net švelnių valymo priemonių nepalikite ilgam. Sekite cheminių medžiagų instrukcijas. Netgi chloro valiklio garai, kuriuos naudojate plautuvei ar tualetui valyti, arba netoliese naudojami aerozoliai gali nusėsti ant gaminių ir sugadinti apdailą.

Kada garantija yra netaikoma vonios kambario įrangai?

Jus įsigijote aukštos kokybės metalo gaminius, skirtus naudoti drėgnose patalpose. Tai tvirti ir patvarūs gaminiai. Tačiau, norint išlaikyti jų dabartinę būklę ir išvaizdą, privaloma laikytis valymo instrukcijų.

Kad santechnikos gamintojas galėtų suteikti gaminio kokybės garantiją Jūsų įsigytos prekės yra griežtai tikrinamos visuose gamybos ciklo etapuose.

Vonios kambario įrangos ir aksesuarų priežiūra

Garantija netaikoma šiais atvejais:

  • Paviršiaus apdailos pažeidimai dėl netinkamų gaminių naudojimo;
  • Netinkamas montavimas ir priežiūra;
  • Netinkamas naudojimas.

Vonios kambario priedų ir maišytuvų priežiūros patarimai

Reguliari Jūsų gaminių priežiūra padės ilgą laiką išlaikyti jų išvaizdą ir efektyvumą. Po kiekvieno naudojimo nuplaukite vandeniu, o pabaigoje nusausinkite minkštu skudurėliu, kad pašalintumėte daiktų priežiūrai naudotų produktų likučius, taip išvengtumėte kalkių nuosėdų susidarymo. Tokias apnašas sunku pašalinti, ypač jei paviršius yra matinis. Saugokite, kad paviršiai ilgai nesiliestų su kosmetikos ar higienos produktų likučiais, tokiais kaip kremai, muilai, losjonai, dantų pasta ir kt.

Vonios kambario įrangos ir aksesuarų priežiūra

Chromuotos, galvanizuotos dangos, PVD dangos (įvairūs spalvoti metalai).

Naudokite gaminio paviršiui tinkamiausią valiklį, rekomenduojamą kiekį ir naudojimo laiką, kaip nurodė valiklio gamintojas. Jokiu būdu nenaudokite ploviklių, kurių sudėtyje yra abrazyvų arba rūgščių, tokių kaip druskos rūgštis, skruzdžių rūgštis, fosforo rūgštis, acto rūgštis, vandenilio fluorido rūgštis, amoniakas, baliklis, buitinės rūgštys ir kitos dezinfekavimo priemonės. Šie gaminiai gali padaryti didelę žalą, net jei jie naudojami tik vieną kartą, todėl neturėtų būti naudojami net santechnikai arti maišytuvų ir jungiamųjų detalių, ypač jei naudojamas purškalas. Tokiu atveju purškite produktą ant audinio, o ne tiesiai ant valomo paviršiaus. Taip pat rekomenduojama nenaudoti abrazyvinių kempinių ar šepečių, kurie gali nepataisomai pažeisti paviršių. 

Vonios kambario įrangos ir aksesuarų priežiūra

Plieninių detalių valymas

Plieno detales valyti rekomenduojame reguliariai naudojant specialias plieno priežiūros ir valymo priemones, kurios dažniausiai yra parduodamos parduotuvėse. Tokius produktus rekomenduojama tepti atsargiai, ta pačia kryptimi kaip ir Jūsų gaminio tekstūra. Nenaudokite abrazyvinių medžiagų, metalinių šepečių ar kempinių. Kad nesusidarytų kalkių nuosėdų, nuplaukite ir nusausinkite paviršių minkšta šluoste, kurias vėliau sunku pašalinti, ypač ant matinių paviršių. Nenaudokite produktų, kurių sudėtyje yra sodos miltelių ar tirpiklių, abrazyvinių medžiagų, baliklių, druskos ar acto rūgšties.

Maišytuvų aeratoriaus valymas

Kalkių nuosėdas ir purvo nuosėdas aeratoriaus filtruose galima pašalinti išmontavus aeratorių ir panardinus jį į atskiestą acto arba citrinos rūgšties tirpalą. Leiskite produktui susigerti, tada nuplaukite muilu ir vandeniu.

Vonios kambario įrangos ir aksesuarų priežiūra

Dušo galvučių valymas

Norėdami išvengti kalkių nuosėdų susidarymo dušo galvutės viduje, periodiškai valykite silikoninius guminius purkštukus, juos trindami, kad pašalintumėte kalkių nuosėdas. Jei susidaro kalkių nuosėdos, naudokite praskiestą actą arba citrinos rūgšties tirpalą.

Vonios kambario įrangos ir aksesuarų priežiūra

Jei turite klausimų dėl jau įsigytų gaminių priežiūros ar reikia patarimų ar konsultacijos dėl santechnikos, vonios baldų, maišytuvų, dušo sistemų ar vonios reikmenų parinkimo, susisiekite su mumis, mūsų vadybininkai mielai patars. Mes dirbame su daugybę gamintojų, kurie siūlo didelį santechnikos bei vonios kambario baldų kolekcijas. Visą gamintojų sąrašą galite rasti ČIA.

GAMINTOJAI

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų vonios kambario projektu, padės parinkti baldus, santechniką, apdailą ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis:

tel. +370 699 18403

arba parašykite mums:

[contact-form-7 404 "Not Found"]