Baseino pakeliamas dugnas, slenkančios pertvaros | Sanilux

Baseino kilnojamos-pakeliamos grindys (baseino dugno liftas) ir baseino pertvaros

Baseino kilnojamos-pakeliamos grindys (baseino dugno liftas) ir baseino pertvaros

Baseino kilnojamos-pakeliamos grindys (baseino dugno liftas) ir baseino pertvaros

ISB Floor. Vidinio veleno kilnojamos grindys nardymo baseinams (ISB Floor). Šios kilnojamos grindys skirtos mažų matmenų nardymo baseinams, kurio kilnojamas gylis iki 5 metrų. Kilnojamo dugno velenas yra kilnojamų kojų viduje. Velenas yra sukamas elektro -mechaninių būdu, kurio dėka yra keliamos veleno kojos. Priklausomai nuo kilnojamų grindų išmatavimų, atraminės kojos gali būti išskirstytos į dvi, trys ar net keturias eiles.

Kilnojamų baseino grindų elektro-mechaninis variklis yra už baseino sienos. Kilnojamos baseino grindys keliamos veleno dėka, priklausomai nuo veleno kojų skaičiaus, kuris yra montuojamas per baseino sieną, riebokšlių pagalba. Riebokšliai  vėliau sandarinami nuo vandens pratekėjimo. Pavaros velenai sinchroniškai kelia pritvirtintus reduktorius. Jie savo ruožtu suka velenus kojų viduje pirmyn arba atgal, priklausomai ar baseino liftą reikia pakelti ar nuleisti. Esant reikalui, į kilnojamas baseino grindis gali būti įmontuojamos grotos, skirtos burbuliavimo sistemai. Burbuliavimo įranga montuojama baseino grindyse, o taip pat gali būti įrengta kilnojamuose grindyse.

LSB Floor. Kilnojamos grindys skirtos plaukimo baseinams. LSB kilnojamos grindys turi tuos pačius išmatavimus kaip ir pats baseinas. Baseino vandens gylis gali būti nustatytas 0,3 m, 1,8 m ir 2,0 m gylio. Tuo metu, kai baseinas nėra naudojamas, kilnojamos grindys gali būti pakeltos iki 3 cm nuo vandens lygio paviršiaus, kas leidžia uždengti vandens paviršių, kas leidžia taupyti šildymą, bei vėdinimo kaštus.

Šias grindys įmanoma pakreipti 6%, išilgine kryptimi. Tokiame baseine turi būti įrengti bent 2 vnt. vandens lygio indikatoriai: vienas skirtas minimaliam vandens lygiui nustatyti, o kitas maksimaliam vandens lygiui nustatyti. LSB baseino grindys valdomos iš atskiros baseino grindų valdymo patalpos, dažniausiai panaudojant vieną iš dviejų galų, kurie sujungti kampinę pavaros sistema. Movos jungia veleno pavarą su riebokšlinių velenu. Jos eina per baseino sieną ir suka horizantalius velenus, kurie pakelia ar nuleidžia baseino kilnojamas grindis. Kadangi baseino grindys, gali būti naudojamos uždengti vandens paviršių, baseino grindys turėtų būti pagamintos iš stiklo pluošto armuoto plastiko (GRP). Bet kokia spalva gali būti pasirinkta grindims.

Running bulkheads. Baseino padalinimo į dvi dalis įrenginys – baseino pertvara. Šis įrenginys sudarytas iš lenkimo ir sukimo nerūdijančio plieno konstrukcijos, sukurtas sumažinti apkrovą. Jos įrengiamos naudojant stiklo pluošo armuotas sekcijas arba nerūdijančio plieno sekcijas. Pertvaros įrengtos su kopečiomis iš dviejų pusių. Varomasis įrenginys sudarytas iš DC variklio turintis 24 arba 42 V. Variklis suka pavaros krumpliaratį naudojant du kardaninius velenus (priklausomai nuo begių dizaino) per kampinę veleno sistemą. Pavaros krumpliaratis sukasi tada pradeda judėti pertvara.

Dvi poros nerūdijančio plieno bėgelių yra išdėstytos baseine. Šie bėgeliai arba įleisti viename lygyje baseino dugno grindyse arba visu perimetru baseino krašte. Plastikiniai ratukai įrengti su guoliais ant šių bėgelių. Jie perkelia visą pertvoros svorį ant baseino konstrukcijos panaudojant šiuos bėgelius. Plotis šių bėgelių yra suderinamas su plytelių pločiu, taip kad plytelių raštas nėra iškreipiamas. Šie bėgeliai yra įrengti su dantukais, kurie sukasi su pertvoros krumpliaračių. Maitinimas tiekias kabeliu, kuris prijungtas prie valdymo pulto. Nuvažiuotas atstumas ir individualūs stabdymai yra nustatomi pagal variklio apsisukimo skaičių. Dėl šios priežasties įmanoma pakeisti stabdymo taškus.

Kadangi transmisijos santykis yra didelis, pertvara yra fiksuojama kiekviename stabdymo taške ir yra apsaugota nuo slydimo, kadangi krupliaratis užsitvirtina su dantytų bėgelių. Priklausomai nuo pločio, pertvara gali būti įrengta su viena ar dviem eilėm starto platformomis. Jeigu reikia, pertvaros galu būti įrengtos su elektronine laiko matavimo sistema. Šios sistemos kabelis yra apsaugotas

Lifting Walls. Pakeliama baseino sienos pertvara. Pakeliama baseino sienos pertvara sudarytos iš nerūdijančio plieno rėmo, kuri yra įrengta su stiklo pluošto armuota sekcija arba nerūdijančio plieno sekcija. Baseino pakeliamos sienos plotis nustatomas pagal užsakovo individualius reikalavimus ir specifikacijas. Šį konstrukcija neturėtų būtų mažesnė kaip 1,0 m, tačiau šis podiumas gali būti naudojamas kaip podiumas jungiantis dvi ilgas baseino sienas. Pakeliama pertvora pakeliama virš vandens lygio apie 30 cm.

Baseino užsakovas ar gamintojas turi pateikti baseino gylio specifikaciją. Nesvarbu iš ko baseinas pagamintas, ar iš nerūdijančio plieno, betono ar iš stiklo pluošto. Rėmo konstrukcija yra sukimui ir lenkimui atsparus dizainas (sumažinti apkrova), o kilnojama siena yra papildomai įrengta su ratukais, kurie sukasi bėgeliuose palei ilgą baseino sieną. Užsakovo pageidavimu, ant pakeliamos pertvoros gali būti įrengtas laikinos starto platformos, lygiai taip pat elektroninė laiko matavimo sistema.

Pakeliama siena/pertvora varoma elektromechaniniu varikliu vienas iš dviejų išilginių baseino sienų. Baseino pertvoros kėlimo procesas atliekamas naudojant du vertikalius velenus iki 10 m ilgio. Ilgesnio kėlimo pertvoros įrengiamos su horizontaliais velenais.

Plačiau apie kilnojamą baseino dugną ar baseino pertvarą krepkitės el. paštu ar susisiekite su mumis tiesiogiai.

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti baseiną nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino projektu, padės parinkti tinkamiausius išmatavimus, baseino formą, baseino apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284