Įrengtas butas su Jacuzzi baseinu ir KLAFS sauna | Sanilux

Prabangus butas Kaliningrade su Jacuzzi baseinu ir KLAFS pirtimi!

Prabangus butas Kaliningrade su Jacuzzi baseinu ir KLAFS pirtimi!

Prabangus butas Kaliningrade su Jacuzzi baseinu ir KLAFS pirtimi!

Mūsų dizainerio ir partnerio Marinos Kutuzavos projektas – 300 kv. metrų butas Kaliningrado centre!

kvartira-v-centre-kaliningrada-dizainer-marina-kutuzova-sanilux8

Dviejų aukštų buto projektą sukūrė Marina Kutuzova, dizaino-studijos savininkė “Детали”, pagal žurnalą “ADMagazine” – viena iš geriausių Rusijos dizainerių. Tai yra iš tų atvejų, kai užsakovas ir dizaineris puikiai sutarė dėl kiekvienos smulkmenos. Buto savininkai yra jauna šeima ir suteikė dizainerio vaizduotei visišką laisvę, tik aptarus interjero dizaino idėją, kuris yra šiuolaikiškas ir elegantiškas.

Suprojektuotas buto dizainas yra išlaikytas vieno stiliaus, o pro 16 aukšto namo langų, senamiesčio vaizdai patys pasiūlė spalvų schemą, atspindinčią Baltijos dangaus spalvas.

Sanilux salone užsakovai įsigijo santechniką ir jos komplektaciją – Antonio Lupi, Simas, Agape, Duravit, Dornbracht, Gessi, HansGrohe, Geberit, Schlosser, Carlo Paletti; vonios kambario baldai – Antonio Lupi, Moab, Idea Group ir aksesuarai trims vonios kambariams – Antonio Lupi, Decor Walther, Keuco, Kaldewei; radiatoriai – Zehnder ir jų komplektaciją – Carlo Paletti, grindiniai konvektoriai – Jaga, namų SPA – Jacuzzi mini baseinas ir KLAFS pirtis. Grindų ir sienų plytelės bei mozaika – Casa dolce casa, Rex Visions, Apavisa ir Villeroy & Boch.

Dizainas: Marina Kutuzova, dizaino studija  “Детали”.

Nuotraukos: Michail Filimonov

Platų projekto aprašymą skaitykite čia: https://www.sanilux.lt/butas-kaliningra…ir-klafs-pirtimi/

Daugiau nuotraukų rasite čia: https://bit.ly/prabangus-butas-kaliningrade

Susidomėjote? Kilo klausimų?

Parašykite mums dabar!

Planuojate įsirengti Jacuzzi baseiną, KLAFS pirtį ar vonios kambarį nuosavame būste?

Mūsų komanda mielai pakonsultuos su Jūsų baseino, pirties ar vonios kambario projektu, padės parinkti  tinkamiausius išmatavimus bei išdėstymą, baseino ir pirties apdailą, filtravimo įrangą, atrakcionus, krosnelę ir apšvietimą, vonios kambario baldus ir aksesuarus ir daug kitų papildomų aksesuarų bei parengsime individualų pasiūlymą!

Susisiekite su mumis el. paštu aquamatica@sanilux.lt 

arba

tel. +370 699 18403

tel. +370 685 12284